Trundik Odesláno 25. leden 2006 Odesláno 25. leden 2006 zpráva pro nájemníky 1 zpráva pro nájemníky 2 [upravil dne 25/1/06 Trundik] Citovat
mk405 Odesláno 25. leden 2006 Odesláno 25. leden 2006 řekl bych: celkem vtipně řešená problémová situace Citovat
Marda106 Odesláno 25. leden 2006 Odesláno 25. leden 2006 Tak to je brutalni a malem jsem se potrhal smychy je hezky ze to napsal tak na tvrdo a asi to bude mit neco do sebe....:D Jen by me zajimalo kde takovy soulozovy sklepy jsou bych si tam nekdy skocil k veceru Citovat
chuck11 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: Aluška Ti mladí mají teda problémy :D. :D:D:D:D:D Citovat
uulik Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: Marda106 Tak to je brutalni a malem jsem se potrhal smychy je hezky ze to napsal tak na tvrdo a asi to bude mit neco do sebe....:D Jen by me zajimalo kde takovy soulozovy sklepy jsou bych si tam nekdy skocil k veceru Tak to bych tě pozval k nám do sklepních prostor,24 rodin z toho osm rodin cigošů.V létě pěknej fičák,dali by ti i něčeho čichnout. Citovat
Marda106 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: uulik Původně zaslal: Marda106 Tak to je brutalni a malem jsem se potrhal smychy je hezky ze to napsal tak na tvrdo a asi to bude mit neco do sebe....:D Jen by me zajimalo kde takovy soulozovy sklepy jsou bych si tam nekdy skocil k veceru Tak to bych tě pozval k nám do sklepních prostor,24 rodin z toho osm rodin cigošů.V létě pěknej fičák,dali by ti i něčeho čichnout. Dik zase nemusim byt u vseho, ale dik za nabidku kdyby si vedel o lepsi tak bych do toho sel.... Citovat
Marda106 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: Aluška Ti mladí mají teda problémy :D. Ja bych nerekl ze jen mladi maji tyhle problemy... :D Citovat
Vertex Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Chodím do toho sklepa pravidelně a všimnout si toho musím až tady na foru:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Marda106 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: Vertex Chodím do toho sklepa pravidelně a všimnout si toho musím až tady na foru:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Co do toho sklepa chodis delat taky na tom zalezi pokud si tam taky chodis uzivat tak pak se nediv ze si niceho nevsimnes pac ti to prijde normalni....:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.