Emiš Odesláno 25. leden 2006 Odesláno 25. leden 2006 Mám pekný barák v Pezinku s bazénom a som sportovec na VŠ ... hľadám ceckatu čo mi nebuďe do všetkého keca?, najlepsie aby bola chudobná lebo bohatej uz mám plné zuby, furt pyskuje ... mala by by? jebačka a mala by prehĺta? a němala by vyjednáva? o orálnom sexe, sex sa robí do piče z radosti a nie že tak já ti vyfajčím keď so mnou pojdeš na ples alebo do jakej strašnej rite, ja tiez nehovorim že vylížem ?a keď so mnou pojdes na futbal .. němala by byt piča a němala by ma? nijake prijebane kamarátky čo su moc mudre .. .najlepšie by němala ma? nijake kamarátky .. němala by by? vysokoškolacka, to su šecko piče s vytahanými kozami a si myslia že su chytré keď 5 krat za den preněsú skripta z jedného stola na druhý .. mala by vedě? použiva? MHD a mat aspoň dve čisla na taxislužby a neotravovat ma vždy keď potrebuje presunut svoju hochprdel z jednej kavarně v poluse do druhej v auparku.. a eště by mi nemala furt rozpravat jake maju problemy jej prijebane kamarátky .. mňa to vobec nezajima .. su to piče ak sa taka najde nak sa hlasi, v pripade spokojnosti dostane stara piksla padaka a slecna moze nastupit okamzite ! Citovat
Marda106 Odesláno 25. leden 2006 Odesláno 25. leden 2006 Tak tohle uz jsem cetl asi na 2 forech ale je to hodne dobry :D dost jsem se zasmal :D:D Citovat
Marda106 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: chuck11 Tak ten si sakra věří:D:D Proc jen proste vi co chce ne:D:D:D:D:D:D:D Citovat
chuck11 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: Marda106 Původně zaslal: chuck11 Tak ten si sakra věří:D:D Proc jen proste vi co chce ne:D:D:D:D:D:D:D Tak v tom příbadě mu přeju hodně štěstí v hledání ,snad někdy nějakou najde:D:D:D:D:D Citovat
Marda106 Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Původně zaslal: chuck11 Původně zaslal: Marda106 Proc jen proste vi co chce ne:D:D:D:D:D:D:D Tak v tom příbadě mu přeju hodně štěstí v hledání ,snad někdy nějakou najde:D:D:D:D:D Jo taky mu preju hodne stesti v hledani treba nekdy nejakou takovou najde a bude stastny :D Citovat
Vertex Odesláno 26. leden 2006 Odesláno 26. leden 2006 Tak to je super, ještě jsem to nikde neviděl, čtu to poprvé a tlemím se tomu ještě teď :super:super:super:super :D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.