Kukajz Odesláno 26. červenec 2017 Odesláno 26. červenec 2017 (upraveno) Ahojte, viete mi niekto povedať, aká predpísaná hodnota tlaku by mali byť vo válci? Nikde sa to nemôžem dočítať ani v Serviceboxe... Viem len, že rozdiel medzi 2mi válcami nemôže byť väčší ako 5 barov. Ďakujem Upraveno 26. červenec 2017 uživatelem Kukajz Citovat
Kukajz Odesláno 1. srpen 2017 Autor Odesláno 1. srpen 2017 (upraveno) Tak som si kúpil merač tlakov a meral som a nameral som: 1-11,7 2-12,0 3-12,0 4-12,0 Tak si myslím, že je to v poriadku... Neviem či má nejaký vplyv otvorená vzduchová klapka, lebo všade píšu aby sa pri meraní stlačil plynový pedál až na zem. No neviem ako to funguje pri elektrickom pedáli a či to moc ovplyvňuje meranie... Upraveno 1. srpen 2017 uživatelem Kukajz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.