pablo Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 dobry den vlastnim peugeot expert s vzduchovym perovanim. auto se mi nafouka na max zdvihu a nechce se dostat do normalni polohy. ovladače v zava.prostoru nereaguji, a to i ponastartovani. nemate někdo skušenosti co stim .diky pablo Citovat
jarokare Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Jestli je to originál , tak diagnostiku , může být vadný snímač zdvihu nebo kabeláž Citovat
pablo Odesláno 19. leden 2017 Autor Odesláno 19. leden 2017 ahoj original to je ,diagnostika piše vadny snimač vyšky.nevim ale ktery jsou tam dva neviš jak to upustit mechanicky dik kabelaž jsem prošel vse ok pablo Citovat
jarokare Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 (upraveno) Dá se to odpustit diagnostikou , ale jsou tam potřeba distanční podložky pod ramena a nesmí to stát na kolech , ale kola musí být vyvěšená A který snímač to je , musí napsat diagnostika Upraveno 29. leden 2017 uživatelem jarokare Citovat
pablo Odesláno 19. leden 2017 Autor Odesláno 19. leden 2017 ahoj upustil sem tlak v vzduchujemu,padlo to na dorazy. všechny pojistky ven .nastartovat a zhasnout motor. auto zas vystoupalo na max. po ujeti asi 10 km a vypnuti motoru tlak ušel a vše ok tak nevim .asi vymněnim snimače oba dva . diky za pomoc nafotim nějaky foto a pošlu dik pablo Citovat
pablo Odesláno 19. leden 2017 Autor Odesláno 19. leden 2017 no ty od peugeota nikdo jinej mně nenapsal tak asi ty ne Nepiš několik příspěvků hned za sebou! http://www.peugeot-club.com/index.php?/guidelines/#forum4 Citovat
jarokare Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 (upraveno) Opel Omega Caravan 2.2i 16v Upraveno 19. leden 2017 uživatelem jarokare Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.