matesxxx1 Odesláno 30. listopad 2016 Odesláno 30. listopad 2016 Ahoj chtel bych se vas na rady. mam Peugeot partner 2005 2.0 hdi a mam troche pokecany motor od oleje dal jsem si to do servisu aby mi to pretesnili a bylo mi receno ze pry je to od turba ze saje olej z motoru a potom to tece z trubek..... ale ze mi turbo cistit ani repasovat nebudou ze to nedelaji a nemaji na to cas. Tak se chci zeptat je to mozne?? a jestli tedy ano znamena to ze je to turbo spatne jelikoz motor jede a tane normalne, nebo tam treba staci vymenit nekde nejaky tesnici grouzek ci gufero a bude to v cajku nebo se musi koupit nove turbo ci ho repasovat?? Dekuji za rady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.