Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pískání zadního kola


Proky

Recommended Posts

Mám problem od 20km/h mi začne pískat zadní pravý kolo a nevim co to je a nechce se mi hned do servisu. Když zatáčim a auto se nakloní na pravou stranu tak to píská mnohem víc. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká nečistota nebo kamínek v brzdě, ale pak se mi zdálo, že by na to neměl vliv náklon auta.

Prosim o radu děkuju všem co se ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Záhada byla objasněna, to co způsobovalo pískání byla uvolněná tyč stabilizátoru zadního kola a ta při zatáčce vyjela na kolo a začla o něj dřít a pískat, ale ta horší zpráva je že mám ubroušený kolo asi o půl centimetru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je siila...

Pokud davam auto do servisu, tak s nejlepsim vedomim ocekavam ze mi na zavadu prijdou a pri predstave, ze se divaji na kolo a brzdne desticky a nevsimnou si obrouseneho kola a volne tycky stabilizatoru...No nevim nevim, asi by me to fest nasr*lo.

Pak spolehej na \"odborniky\", ach jo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem tam byl poprvý tak mi to dělalo asi dva dny a nenajezdil jsem s tim tolik kilometrů tak to nebylo vidět a když jsem tam jel pak znova tak to bylo asi po měsíci ale to už jsem věděl že to dělá ono protože jsem musel sundat zadní kolo a všimnul jsem si toho. tak koho by to napadlo že se uvolňuje tyčka stabilizátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...