AndyWest Odesláno 18. červen 2016 Odesláno 18. červen 2016 Zdar peugeotaci, akurat dnes som si prevzal 407 zo servisu, dal som robit spodne capy na oboch stranach, ale teraz mam dost tuhe alebo tazke riadenie... ked som to povedal v servise tak " chalan " povedal, ze je to normalne a tie capy sa musia " vyjazdit "... no neviem, je to vazne tak??? Sent from my SM-G900F using Tapatalk Citovat
lubosch Odesláno 18. červen 2016 Odesláno 18. červen 2016 tak chalan uz ma asi taky vyjezdeny cepy, normalne po vymene cepu nech udelat geometrii a musi to jit normalne lehce. Citovat
AndyWest Odesláno 18. červen 2016 Autor Odesláno 18. červen 2016 no rozmyslal som nad tou geometriou, v kazdom pripade idem kupovat nove gumy + by som chcel nainstalovat tie TPMS senzory ( ziaden tam nie je ) caka ma dost roboty + spojka,zotrvacnik, klima ... jaaaj ... Citovat
Judes Odesláno 18. červen 2016 Odesláno 18. červen 2016 Menil som už spodné čapy dva krát a stále chodilo riadenie v pohode, nemá sa tam čo vyjazdiť v tom čape je valčekové ložisko. Citovat
AndyWest Odesláno 18. červen 2016 Autor Odesláno 18. červen 2016 sakris... no uvidim, idem zajtra na geometriu, snad to bude ok.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.