deeper Odesláno 15. březen 2003 Odesláno 15. březen 2003 Nazdárek lidi, můžete mi někdo poradit jestli se dá nějak naštelovat aby se při zamčení auta centrálem automaticky dovřely boční okna???? Mam je na 205ce ale mam takovej pocit, že to je dodělávaný zvláš?. Citovat
Stefan Odesláno 15. březen 2003 Odesláno 15. březen 2003 Jde to ale je potřeba nějaký spešl modul či co kus něco kolem 500kč Citovat
Radek V. Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Ja ho mam namontovany, a stal kolem 800kc. Montaz byla ale vopruz. Citovat
Krmy Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Rádo kde jsi ho sehnal a stojí to alespon za ty prachy.Dík. Citovat
Radek V. Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Sehnal jsem ho z Annonce. Je to takova lakyrka:D:D:D Citovat
Stefan Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Krmy je to taková parádička taky o tom uvažuju ja hodně zapomínám zavřít okno než vypnu klíček a nasadim paku na volant Citovat
Krmy Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 STEFAN:No ty okna se dají zavřít i bez klíčku v zapalovní když odevřeš dveře,nebo alespon mě to tak funguje.Ale je určitě lepší je zamčít auto a jít.A jak se to správně jmenuje když to budu hledat v annonci.:cool: Citovat
Krmy Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 A co se týče tý páky na volatn tak ti to stejnak odvezou i s tou pákou.No alespon člověk lépe usíná,když ji tam dáš.:P:P Citovat
deeper Odesláno 17. březen 2003 Autor Odesláno 17. březen 2003 A japak se to udělátko jmenuje, nebo alespoň kdo ho vyrábí. Určitě by se to hodilo více lidem Citovat
Radek V. Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Krmy: Stefan nikdy nespi (od jiste doby) Rika se tomu \"Modul automat.zavirani oken\", nebo tak nejak;) Jeste jsem volal chlapikovi, co mi to montoval a on mi snad do zitrka zjisti cenu a vyrobce (dodavatele) Citovat
deeper Odesláno 17. březen 2003 Autor Odesláno 17. březen 2003 Tak to bylo sqělý kdybych to u nás nesehnal, dokázat by to ten chlapík poslat třeba na dobírku?????? Citovat
Krmy Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 RADEK:Copak se mu přihodilo,že nespí.Snad né něco s autínkem.Nebo jsi ho určitě hrozně vylekal a ted na tebe pořád myslí.:cool: Citovat
Stefan Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Krmy je to tak 14dní co mi ukradli 405grd combika ted mam nové autí a hlídám skoro nespim Citovat
Hics Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Má někdo z majitelů tohoto úžasného zařízení (co NUTNĚ potřebuju ) zkušenosti se spoluprácí s šíbrem? Jde o to, že může bejt odsunut do dvou poloh a kterak se s tim vypořádá tato chytrá škatule, když \"neví\" v jaké poloze je šíbr a tudíž který směr pohonu motorku volit, aby šíbr zašíbovala do střední polohy ZAVŘENO. Ha? Citovat
Stefan Odesláno 17. březen 2003 Odesláno 17. březen 2003 Hics ja to typuju že stejně jako okno jedním směrem jen zavřít ale nevim jenom to odhaduju Citovat
Radek V. Odesláno 18. březen 2003 Odesláno 18. březen 2003 Pry je to i na stresni okna. Jeden modul ovlada jen dve okna:( , takze na predni dvere + stresni okno jsou potreba dva. Citovat
Krmy Odesláno 18. březen 2003 Odesláno 18. březen 2003 STEFAN:já jsem si říkal ,že se jsi změli fotku.To nasere a ještě když naše policie je tak schopná to auto najít.Ted mi kámoš nabízel 405 kombi. Ale ty už máš vozítko.Tak hodně š?astných kilometrů.;) Citovat
Krmy Odesláno 18. březen 2003 Odesláno 18. březen 2003 A víš kolik to stojí nebo kde se to dá koupit? :P:P Citovat
Stefan Odesláno 18. březen 2003 Odesláno 18. březen 2003 Nevim přesně cenu ale mužu zjistit ja se nato ptal když mi montovali alarm a že byto nebyl problém ja se tam schválně zeptám Citovat
Krmy Odesláno 18. březen 2003 Odesláno 18. březen 2003 Tak až to budeš vědět tak napiš.Nemusí to být přesná cena.Jen aby člověk v případě zájmu věděl kolik si má našetřit. :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.