standho Odesláno 15. září 2015 Odesláno 15. září 2015 Tak jsem se po delší době pustil do výměny zadních repráků, protože už docela chrčely při hlasitější hudbě,no a když jsem po půlhodinovém boji rozdělal tapec a našel ty chrchlátka, na pravé straně silně potrhané, tak jsem jsem tam hned šoupnul to comi zůstalo doma a hned je to o něcěm jiném . Než jsem kupoval cécéčko, tak jsem si pročetl pár recenzí a všude psali jak je tam hudba od JBL, to by mě teda zajímalo jestli to bylo za příplatek nebo v základu. tady foto starých a nových repro Citovat
jonny205 Odesláno 19. září 2015 Odesláno 19. září 2015 njn klasické repro co se montuje už věky měl sem ho v 206cc a ve stejném stavu vypraskané membrány ted mi to hraje suprově Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.