Havlicek.Lukas Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 na 308 ne ale na 207 a C4 jov BSI je origo pozice kam zapojis kabel roztahnes na obe strany (pokud nejsou origo kabely)zapojis svetylko a svitis Citovat
Kukajz Odesláno 24. červen 2015 Odesláno 24. červen 2015 (upraveno) To FILIP308: Keď to budeš robiť, napíš, či si už mal vo dverách nachystanú kabeláž, alebo si ju musel naťahovať. A zdá sa mi, že to treba povoliť v diagnostike... Upraveno 24. červen 2015 uživatelem Kukajz Citovat
Filip308 Odesláno 24. červen 2015 Autor Odesláno 24. červen 2015 (upraveno) Jasny dam vedet,Lukasi nemas nahodou fotku ty BSI kam jsi to napojoval? Upraveno 24. červen 2015 uživatelem Filip308 Citovat
lupko Odesláno 24. červen 2015 Odesláno 24. červen 2015 (upraveno) Daj dole tapacír dverí, možno tam budeš mať prípravu na to osvetlenie. Ja ked som tlmil dvere, tak som mal dole tapacír a prípravu tam mám (vid foto) A potom to treba ešte aktivovať cez diag. Upraveno 24. červen 2015 uživatelem lupko Citovat
Filip308 Odesláno 24. červen 2015 Autor Odesláno 24. červen 2015 Musim se kouknout to by bylo jeste jednodusi super dik Citovat
Filip308 Odesláno 26. červen 2015 Autor Odesláno 26. červen 2015 Jdem vam sundat normalne ten tapecirung nevo je na to nejakej grif? Citovat
Filip308 Odesláno 11. srpen 2015 Autor Odesláno 11. srpen 2015 Tak jsem se k tomu konecne vratil sundal jsem tapecirung a zadnou pripravu jsem tam nemel takze jsem roztahal kabelaz koupil lampicky a zitra to dodelam pak sem hodim nejake foto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.