Mal som dole koleso ,aj krytku ložiska .Ložisko je suché a ma vôlu , no na to čidlo som sa nejak nedíval.Napadlo ma to až keď som písal otazku . Zostalo mi ložisko zo 406 a to má po obvode zuby.Predné lozisko ich tiež nemá , je to skryté pod plastovou krytkou samotného ložiska.