Nejakých 16 udajov o zazname tam mam . No v servise mi davali novy soft do Bsi a cez Planet ich nemôžem otvoriť.Da sa otvoriť len posledný.Cez Lexiu môžem prečitať chyby od začiatku zapisov:( Nejak som tomu nevenoval pozornosť, nie je to pre mňa podstatné.