Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Filtre

    tu som to vymienal
    • 64
  2. janou

    Filtre

    To je ten predhrev - 4 na obrazku.
    • 64
  3. janou

    Filtre

    Ten palivový filter by mal pasovať , el konektor aj s predohrevom sa dava pôvodný.
    • 64
  4. janou

    Diagnostika Lexia

    23.43:myslim
  5. Možno to niekomu pomôže :http://www.407owners.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=1797
    • 64
  6. janou

    Verzia počitača motora

    Aj tak vďaka . Už len skúsiť nainst . staršiu verziu a updatovať postupne , alebo isť do origo servisu nech to načítajú oni. No to mi moc nepomôže.
    • 12
  7. janou

    Verzia počitača motora

    Nainstaloval som 22.14 , updatoval po nete az na 23.01 potom to pytalo registraciu a nakonec som inšaloval update 23.34 a nenačítalo to tiež rj motora
    • 12
  8. janou

    Verzia počitača motora

    Niečo to ponúklo , ale nevedel som kod motora:myslim
    • 12
  9. janou

    Verzia počitača motora

    Soft motora mi mi prehravali v januari , že by niečo po....i?
    • 12
  10. janou

    Verzia počitača motora

    To všetko mi načítalo , len motor a abs nie.Ešte skúsim nainstalovať v 22.14 updatnut cez internet ...
    • 12
  11. Dobrý deň . Mám malú oázku : ako , kde zistím verzie počítačov :1. -motora 2. -abs Jedná s mi o to že mám pp2000 . Pôvodne verziu 21 .. ,ktorá mi nevedela načítať počitač motora a abs. Dnes som preinstaloval najskôr na v 22.12 a updatoval na 23 .. a aj tak mi vevie načítať verzie počítačov. Jedná sa o 407 2000hdi /2008 vin :VF36ERHRH21745272 . Chcel som pozrieť live hodnoty a nič. Ďakujem.
    • 12
  12. janou

    Poděkování

    Tiež sa pridávam.Ďakujem.
    • 6
  13. janou

    Diagnostika Lexia

    Kabel musíš mať vložený do usb v ktorom si aktivoval pp. Po pripojení do iného usb by mal hlásiť najdenie noveho hardvare.
  14. S tou vodou - dnes o 17.00 nahlasili v Krakovanoch 2 stupeň povodňovej aktivity , že vypúšťajú Čerenec
  15. janou

    LASER

    Tiež mi to nešlo , po uprave času a datumu je to v pohode . Musí sa nastaviť dd. a HH. ,Pôvodne som mal len d a H.
    • 31
  16. janou

    Diagnostika Lexia

    Podarilo sa niekomu spustiť pp2000 na win7?
  17. janou

    mokry vzduchovy filter

    Potom asi nepomôžem ,jedine poriadne poutesňovaťokolo podblatníka.
    • 6
  18. janou

    mokry vzduchovy filter

    Ešte ma napadlo , vtedy som mal filter bez tej plste od spodu. Tá plsť má údajne zabraňovať namokaniu papiera.
    • 6
  19. janou

    mokry vzduchovy filter

    Aky máš motor? Na 2,0 hdi sa vzduch nasáva cez trubicu z ľaveho podblatníka . Pokiaľ si hodne jazdil po mokrom a nemáš dobre uchytený plastový podblatník aj s krytkami je to možné .Mňa to stálo novú váhu vzduchu. Je pravda že som ho hodne naháňal (chýbala mi krytka) a za ten deň som spravil cca 500km.
    • 6
  20. janou

    Pískání z motoru 2.0Hdi

    Všimol som si , ale keď sa da dole remeň málo kto kontroluje vôlu na remenici motora. Mne totiž ta zhrdzavelá voľnobežka utrhla gumové pruženie na hlavnej remenici.
    • 26
  21. janou

    Pískání z motoru 2.0Hdi

    Možno mimo ,ale na dieslovej Felicii som mal vadnú remenicu na alternatore . Pri ubraní otačok to tiež vydávalo piskavý zvuk - prešmykoval remeň (nefungovala na remenici spojka - bola prihrdzavená) . To iste mi robila i 407 a nasledne som musel meniť aj remenicu na motore(roztopila sa). [upravil dne 25.5.2010 janou]
    • 26
  22. janou

    Výměna vstřiků

    PP2000 určite . Nemal si vadné oba krajné?
    • 6
  23. Je to asi 5 rokov , vtedy niečo okolo 8 000 - 9 000sk , stým krúžkom neporadím . Staré páčky mám myslím ešte doma . Až ich najdem môžem sa na to pozrieť , no osobne by som to kúpil a vymenil . Ja som to vymieňal kôli samovoľnému prepínaniu smeroviek.
    • 24
  24. Vymieňal som tiež kompletne pačky aj s ESP . Sú nastavené od výroby ,nemal by si mať problém . Skôr keď to budeš vymieňať samotné ,prípadne vymieňať z iných pačiek budeš musieť robiť kalibráciu cez diagnostiku.
    • 24
  25. janou

    Spodny kryt motora - coupe

    To Y2K : Mám starší (zostal mi po predaji auta),ale z 2,0hdi . Neviem či je rovnaký.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...