Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Poslední rada

    Alebo nepodareny chip?Skusil by som dat prehrat origo soft motora.
  2. janou

    Blikajuci symbol rezervy

  3. janou

    Vyjmutí FAP

    Najsor zisti interval medzi regeneraciami, nemusi ist hned o upchanie.
  4. Kedysy davno som mal taky isty problem s BX19 . Pomohol preplach - nejaky restore- uz si nepamatam presne nazov. Boli prikarbonovane kruzky .
  5. Asi ako vtip o detoch na ihrisku : dedo sa pyta deti na ihrisku \" Co robite ? \"\" Hrame sa na otecka a mamicku\" \" ? A ten vlciak co tak steka ?\" \" To je svokra\"
  6. janou

    Blikajuci symbol rezervy

    mne to blika tiez
  7. janou

    radio s lcd

    Nie som si isty ci nemusis vymenit i radio. Velky display nemusi komunikovat RD4.
  8. janou

    Vyjmutí FAP

    Vdaka za info . Nevies na kpolko km je predpokladany fap s delphi E4 a na kolko E5? Dakujem
  9. janou

    Vyjmutí FAP

    Inak tiez ma zaujima ako to bude s fap a euro 5
  10. janou

    Vyjmutí FAP

    No ja mam 8/2008 tekze - PŘIDRUŽENÁ VARIANTA VSTŘIKOVÁNÍ SYSTÉM VSTŘIKOVÁNÍ DELPHI
  11. Co takto 11 .45 pred zeleznicnym prejazdom v Krakovanoch?
  12. Mne tiez dajte vediet, ja sa prisposobim:mrk
  13. Pisem ze mi je to jedno , akorat by som sa nemotal cez TT-15 min. Presiel by som krajom TT - 3 min.
  14. malzenice, tt, budmerice,
  15. OK , vsetko je to o dohode
  16. Mne je to jedno , obisiel by som TT je to blizsie
  17. Da sa aj do tt , len potom bude trvat parkovanie
  18. pri normalnej jazde cca 45 min do bahona z krakovan [upravil dne 24.2.2011 21:33 janou]
  19. otvaraju o13.00
  20. zalezi kedy tam chceme bit
  21. Ja sa prisposobim kedy to vyhovuje.
  22. ja idem s kamosom a este Y2K to su uz 3x lev, tak len koli poctom mojim ... vy beriete dvoch levov?.. ci? Ano dvoch
  23. janou

    turbo 307 1,6 Hdi

    Skus dat dole hadicu z nasavania do turba , ci sa volne toci( skusit prstami za studena). Ci nezapiera do stran.Ked som menil ja , trvalo cca 500km nez sa tzv.spravilo .Pokial je nova turbinka , moze trochu piskat , je to tam na tesno.
×
×
  • Vytvořit...