Asi ako vtip o detoch na ihrisku : dedo sa pyta deti na ihrisku \" Co robite ? \"\" Hrame sa na otecka a mamicku\" \" ? A ten vlciak co tak steka ?\" \" To je svokra\"
Skus dat dole hadicu z nasavania do turba , ci sa volne toci( skusit prstami za studena). Ci nezapiera do stran.Ked som menil ja , trvalo cca 500km nez sa tzv.spravilo .Pokial je nova turbinka , moze trochu piskat , je to tam na tesno.