Přejít na obsah

Lukeee312

Nováček
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lukeee312

  1. Zdarec potřeboval bych poradit... Měnil jsem na Peugeotu 206 (1.4hdi 2004) žárovku v kufru a omylem jsem během toho zavadil šroubovakem o patici takže jsem to vyzkratoval... Auto se zbláznilo samy začli stírat stěrače, nejdou zapnout světla, podsvícení budíků svítí furt, rádio nejde zapnout,nejde nastartovat (točí ale nechytne)... Byla prdlá pojistka 20A na první pozici ale i po výměně to dělá furt to samé... Nevěděl by někdo čím by to mohlo být?
×
×
  • Vytvořit...