Přejít na obsah

jakal.51

Uživatel
  • Počet příspěvků

    32
  • Registrace

Vše od uživatele jakal.51

  1. Zdravím!P307 5D 1,4HDi r.v.2002 jsem koupil mírně ojetý(19 000km)v roce 2005.Dnes mám najeto 118 000km a zatím bez jediného problému.Auto používám celý rok.Jezdím pravideně na servis dle servisky. Používám olej Total quartz 9000 5W40.Zlobí pouze páčka pod volantem- přepínač blinkrů, známá bolest,ale dá se s tím zatím jezdit.Že by to byl nějaký velký lenoch mi nepřipadá. Tolik moje zkušenost....
    • 30
  2. jakal.51

    Nové 308 SW

    308 SW je fešák ze všech stran,zadní sloupky jsou nádherné.....
    • 21
  3. \"hlášky\"jsem si vytiskl.Poučné!Díky.
    • 24
  4. jakal.51

    307 a Dezent F

    http://www.alcar.cz/AlcarKonfigurator/produktion/html/set.php?lang=CZE&site=11&language=1 Opravdu fešácká kola! PS.:17\"...nářez!
    • 7
  5. jakal.51

    Letní pneu na 307SW

    DUNLOP SP 01 195/65 R15 91H (letní) Pro: Vzhledově velice atraktivní.Při jízdě tichá.Výborné jízdní vlastnosti,hlavně na mokru! Proti: Provoz na Peugeot 307,montáž březen 07,demontáž listopad 07,najeto 22tisíc km,vzorek př.4,5mm,zad.5,5mm.Žádná jízda "brzda-plyn".Na předek budu muset koupit nové. Shrnuti: Bezva pneu, ale málo km.
  6. Zdravím!P 308 v základní výbavě "Confort" je podle katalogu nabízen bez mlhovek.To je změněný přední nárazník nebo je místo skla síťovina ( 307 facelift ) ? Nevíte někdo?Díky.Nashle.
  7. jakal.51

    shell helix ultra 5W 40

    V pátek 28.12. jsem dával svojí 307 1,4 HDi do Temposervisu v Teplicích na servis ve 100 000 km dle servisní knížky.Předtím jsem si objednal TOTAL QUARTZ 9000 5W40 5l na www.olejspol.cz za 1 062 Kč i s dopravou,přišel mi za 2 dny.V servisu jsem dostal protokol k provedené práci a platil jsem 1 242 Kč.Zdravím.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...