Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Interval vymeny rozvodov

    Nebyla náhodou lhůta 90 000 km?
  2. Laďa

    eltonova 508 RXH

    Moc pěkný. Škoda že takový kukuč nemá klasická 508.
  3. Laďa

    Motor 1.6i 80kw (benzín)

    Myslel jsem si to. Ona chce 307 s tímto motorem, ale náhodou jsem narazil na tuto xsaru.
    • 7
  4. Laďa

    Motor 1.6i 80kw (benzín)

    Citroen xsara picaso r.v. 2006.
    • 7
  5. Hledám auto pro dceru v benzínu. Myslíte si, že najeto cca 245 000 km na tento motor je hodně.? Ona najede tak do 10 000km ročně. Kolik vydrží uvedený motor + - km? Předem děkuji za informace.
    • 7
  6. To je tak, když si člověk nemůže vybrat při tankování goska_tanka1.mp4
  7. Dobrý, ale jsi druhý. name="FrantaCV" post="1705438" timestamp="1445949139"] Inovace bajky o zlaté rybce: Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd. Ahmed se zamyslí a říká: "Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady." Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů. Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci "programu o slučování rodin" přebírá do užívání. Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik! Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeký. Tak se ptá rybky,co to má bejt? Rybka mu odpovídá: "Jseš bílej, tak se koukej starat sám!"
  8. Laďa

    Brzdeni motorem.

    Spojka je už nová. Hučelo to pořád kromě zašlápnutí pedálu.
    • 39
  9. Laďa

    Brzdeni motorem.

    Tak to teda nesouhlasím. Teď jsem na 206 měnil spojku a ložisko hučelo když nebyl spojkový pedál zmáčknutý. Jakmila jsem pedál zmáčkl, bylo ticho.
    • 39
  10. Laďa

    Zimne pneumatiky

    Brzdiče.
    • 11
  11. Laďa

    Zimne pneumatiky

    Když je máš doma, tak proč se ptáš. Vyzkoušej a uvidíš. Aspoň zjistíš, že je na auto nenasadíš.
    • 11
  12. Neboj, moc daleko nee. Ale většinou je tam rozdíl cca. 0,5 - 1 litr.
  13. Laďa

    Peugeot 407

    Spíše od FABu, ne? FAP je filtr pevných částic.
  14. Tak začni a uvidíš.
  15. Laďa

    VIN Peugeot 508

    Kosikm.doc
  16. Čím dražší, tím lepší. Záleží na tobě kolik do toho chceš investovat. 4 nebo 5 bude ideální kompromis
  17. Ta dáma má pravděpodobně manžela nebo přítele, takže si uděláme všichni přeregistraci na své drahé polovičky a nemusíme platit nikdo
  18. JJ nová móda snižovat obsah a zvyšovat výkon.
    • 15
  19. Výbavu máš zde, ale na historii je jiné vlákno a tam se dostaneš pouze jako řádný (platící) člen. kytykey.doc
  20. Laďa

    Jaky rozmer pneu peugeot 407

    205/60
    • 6
  21. Kdepak, sousedi nezapomínají!!! V noci jsem se vzbudil, abych si odskočil a všimnul jsem si, jak na sousedově zahradě krade cikán. Najednou se odněkud vynořil soused a praštil ho lopatou po hlavě, až ho zabil. Pak začal kopat pro něho hrob. Zaraženej jsem se vrátil do postele. Manželka se mě ptala: "Ty se celej třeses, co se stalo ?" "Tomu ani nebudeš věřit, co jsem pravě teď viděl. Ta kurva soused má furt tu moji lopatu!
  22. . ludviktom.docx
  23. Platba převodem.
    • 14
  24. Dnes jsem si objednal řádné členství a hned jsem i provedl platbu. Ve svém emailu jsem našel mail o potvrzení registraci a bylo tam taky uvedeno, že mám kliknout na odkaz aby došlo k dokončení registrace, což jsem udělal, ale to mě odkázalo na další platbu z novým spec. symbolem a v mém profilu se objevila druhá žádost o registraci řádného člena. Tuto žádost jsem zrušil, ale s ni se zrušili obě žádosti. Takže mám zaplacené členství, ale žádosti zrušené. Co teď?
    • 14
×
×
  • Vytvořit...