Ahoj už se dělalo snad všechno diagnostika nic nepíše, kontrola rozvodů, váha vzduchu, kontrola turba,kontrola DPF,ovládací ventil turba,snímač tlaku přeplňování,propojení hadice u intercoleru atd....
Zdravím potřeboval bych poradit jestli někdo neví co může být za problém když auto nemá výkon (jako když bez turba)a spotřeba je 10l je to Mazda 5 r.v.2012 ale motor je Peugeot 1.6Hdi 86kW .Já už nevím co s tím.
Děkuji za rady Lukáš