Přejít na obsah

RomanKret

Nováček
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele RomanKret

  1. RomanKret

    Hlášení na displeji

    Tak mam hotovo .... som rad
  2. RomanKret

    Hlášení na displeji

    To je mi jasne ...budu muset do servisu na tu konfiguraci ....ale usetrim aspon nejaky peniz že?
  3. RomanKret

    Hlášení na displeji

    Tak sem si to objednal ty additiva radej...nadobku sem našel...priatelkyn tatka je mechanik tak mi to doplni radej
  4. RomanKret

    Hlášení na displeji

    Ahojte mam na vas otazocku...tiez sa mi to zobrazilo a chcel by som vediet ci s tym spravym este 1000 km? Alebo sa mi to hodi do nudzoveho rezimu ?
×
×
  • Vytvořit...