Ahoj. Napíši to sem. Když bude mít někdo tento problém a to s kilometry cca kolem 60 000 km, Tak věřte tomu, že se to netýká špatné funkce katíku jako takového a ve většině případů ani špatné lambdy. Skoro ve všech případech to je prasklý obal katalyzátoru. Zejména u 1.2 - a to pokaždé na spodní části samotného obalu. Je jen potřeba odstranit obal, nebojte je to hliník a je jen pertlovaný. Způsobeno je to jen levným provedením, nic víc. Stačí zavařit, ale pozor - je potřeba vytvořit chybějící vzpěru. ta kdyby byla, tak se toto nestává. Zejména u té 1.2 stačí do místa kde je na pozici hliníkového krycího obalu krycí volný obdelník, cca 4x6cm a v tomto místě navařit kus plechu jako vzpěru. Demontáž katíku z vozu zabere 10 minut. je tam krásný přístup.