Dobrý večer,
Děkuji že nabízíte pomoct. Ale Kolín je docela hodně daleko 207 km.
Já bych Vám normálně zaplatil, ale je to pro mne opravdu velká dálka, ale děkuji mockrát za nbídku, kdyby se nikdo neozval dám vědět ale opravdu moc děkuji
Zdara lidi,
Němel by někdo doma autodiagnostiku Lexia3 s diaboxem?
Potřeboval bych vložit VIN do mého autorádia. Koupil jsem Peugeot 307cc s čísnkým autorádiem a vyměnil jsem ho za originál z vrakoviště a bohužel pořád pípí.
Údajně je to ochrana proti kráděži. Všude v peugeot servisech mě odmítají vždycky mi se Vám ozveme a NIC.
Je to údajně práce na chvilku přepsat v rádiu VIN aby souhlasilo s mým vozem.
Děkuji Moc scháním už všude
Děkuji všem