Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    TOYO CF1

    Ty Toya jsou super pneu,ale jsou tak na sezónu,moc nevydrží.Ale seději jak přibitý v každym počasí (krom sněhu a mrazu samosebou:D)
  2. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Kterej kazisvět to hodil do barevných kovů?!!!
  3. Někdy to zopákneme a ucpeme tu benzínku komplet:D
  4. Nový přírůstek do rodiny (né můj,ale sestry),je to 1.4 sport,rok 1998....je to po prvním majiteli z německa a opravdu až na pár kosmetických vad top stav....takovej malej ďábel:D:D PS: Foto za běhu telefonem:nevim
  5. paráda:super Ale to Z na kapetě bych sundal:D:D
  6. Lepidlem na spojlery,taková černá tuba....pak se to nechá i brousit a jak to k něčemu nalepíš,už to v celku nesundáš
  7. 309GT

    leštění hliníku...

    Pak to jde líp (S WD40) a i výsledek je potom lepší.... Brian: To asi nepůjde,protože ten proužek bude nejspíš zalakovanej,ale třeba to bude jen samolepka:myslim Když by jsi to chtěl přeleštit,tak by jsi asi stratil i záruku,musel by jsi totiž kompletně sundat lak (lakožroutem) a pak leštit Jinak kdo plánuje leštění,připravte se že budete jako kominíci:D:D:D
  8. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Neříkám že je to nereálné,ale je to prasečina prvního kalibru:bojim (myšlena změna počtu šroubů) jestli myslíš podložkama...
  9. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Já si nebyl jistej:D
  10. 309GT

    Lidskej nevkus

    Mě se zase víc líbí předek než zadek;) Ale jinak je ta šáde docela v pohodě
  11. 309GT

    leštění hliníku...

    Jo,jinak při broušení jsem používal WD,je to lepší než voda;)
  12. 309GT

    leštění hliníku...

    http://shop.pragochema.cz/index.php?p=productsList&iCategory=7&sName=Le%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-kov%C5%AF-a-plast%C5%AF http://shop.mvservice.cz/produkty-5/vyrobci/k119/meguiars/k120/meguiars-nxt-lestenka-na-kovy/c39.html
  13. Díky:super
  14. 309GT

    leštění hliníku...

    Meguir\'s:D:D A smirky podle poškození,lak sundat barvožroutem a pak do 1200 smirkama,pak jen pastou;)
  15. To je úplně normální čokoládová hnědá (barva na ploty a vrata:D),bylo to od firmy Colorlak nebi jak se to jmenuje.Ale bohužel číslo nemám,plechovka už je pryč...
  16. 309GT

    swedak 306

    :potlesk:potlesk A že se nepochlubil sám:bacha:D
  17. :D:D:D
  18. 309GT

    306GTi-6 by Béďa

    :super:potlesk Ale kola malý
  19. 309GT

    fotecky nasich auticek

    :nevim Snad bude líp....
  20. 309GT

    Zajímavé koupě 106

    :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  21. To jo,ucpeme benzínku celou:D:D:D
  22. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Anyana2: Prerábáš znamená předěláváš Jinak TuningCup asi pojede jen Marty a Sobol,všichni na to serióó Ale dost OT;) Sobol: Když to auto bude ležet tak ty kola budou akorát;) (alespoň na sezónu),ale je fakt že 19\" s touhle roztečí se sehnat snad ani nedaji,leda 4x100 a podložky na změnu....Ale jinak mazec,těším se na live!Pojedeš Mýto? (Myslim město,né dálniční poplatky:D:D)
  23. 309GT

    kola na 306...

    Tak jsem se skoro trefil:D:D
  24. 309GT

    fotecky nasich auticek

×
×
  • Vytvořit...