Pak to jde líp (S WD40) a i výsledek je potom lepší....
Brian: To asi nepůjde,protože ten proužek bude nejspíš zalakovanej,ale třeba to bude jen samolepka:myslim Když by jsi to chtěl přeleštit,tak by jsi asi stratil i záruku,musel by jsi totiž kompletně sundat lak (lakožroutem) a pak leštit
Jinak kdo plánuje leštění,připravte se že budete jako kominíci:D:D:D