Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Tak to to nebylo:roll Tak snad teď
  2. Konečně jsem se odhodlal udělat přední masku,zatím je jen v testovací verzijestli vydrží (radši) a jestli v pořádku přežije do příštího týdne,tak ji dodělám,nalakuju,nalepím tahokov a ještě tam dám jednu věc,kterou ale neprozradím:P
  3. 309GT

    Katalyzátor

    To byl nejspíš subjektivní pocit,hlavně s tou spotřebou se mi to hodně nezdá,když jsi ochudil tlaky vyndáním katalizátoru:myslim
    • 9
  4. Jinak, pokud si výslovně nepřeje, abych na toto fórum příspíval (máte z mých příspěvků noční múry, řídkou stolici atd.) klidně to na rovinu řekněte. Jsme tu na foru,tudíž zde může každý psát svoje názory do diskuze jak je mu libo;) Když by ne,tak to tady můžeme rovnou zabalit.Já se o auto-hifi zajímám spíš \"rekreačně\",mám hudbu v autě rád,ale nejsem žádnej hifil,stejně asi tak 90% lidí tady:D Tak že neboj,myslím že z tvojich příspěvků nikdo sračku nemá
    • 51
  5. 309GT

    tesneni pod hlavou

    Dojdi do auto kelly nebo tak,tam by ti měli říct.Někde jsem slyšel že to poznají podle vin,ale nevím jistě
    • 39
  6. 309GT

    407 SW ako napojit zosilovac?

    Díky;)
    • 94
  7. Tak paráda,jseš docela rychlík:super
  8. Voighta : To jo,je to práce na dva dny (lakování),měsíc je fakt dlouho:roll Rejty : Já krémovou taky můžu,když se podíváš na moje auto,tak to určitě poznáš:D:D:D:D
  9. 309GT

    Autohádanka

    To je!To by se mi hodně líbilo,nechá se s tím krásně blbnout....
  10. To jo,ta maska je blití,jinak to je pěkný
    • 60
  11. 309GT

    Lidskej nevkus

    Ještě tak před rokem nebo před dvouma,s tím myslím jezdil i ve volných chvílích nebo když se nudil normálně po silnicích,ale teď už se to asi nedá.Auto se mi taky nějak extra nelíbí,ale není to auto na krásu a myslím že když se postaví někde na srazu na plac,tak bude hezčí než kdejakej bastl ověšenej laminátem;) PS: jinak toho mají víc http://www.turbodevils.cz/clenove/
  12. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Je to zajímavý To pojedeš na Panenčák s nezbroušenou maskou?
  13. Jsem zvědavej na final.Jak to vypadá s nárazníkem?Už bude na autě?
  14. 309GT

    406 coupe v cudu

    Tak to čumim:o Ale je super že se našla,teď jen doufat že bude ve stejnym stavu a že to nebudou cajti protahovat;)
    • 47
  15. 309GT

    406 coupe v cudu

    To je mi líto,sekat ruce hajzlům:bachazkus to dát na Tuning-forum,lidi tam docela koukaj a hledaj;) Těžko říct jestli se najde,moc nadějí tomu nedávám,ale přeju ti ať se v pořádku najde
    • 47
  16. 309GT

    \"Trhova\" hodnota 406 coupe

    Záleží hodně na stavu...tobě to házelo furt nějakou chybu,ne?To už je O.K? Jinak myslím že jiná cena bude tady v a jiná na slovensku;)
    • 56
  17. 309GT

    Taky lahsi tuning - hotovo+fotos

    Mě se to líbí! Ještě ten výfuk a je to super.Já bych jen dal širší kola a dal ho k zemi,ale jestli chceš jít dle zákonů tak pohoda!
    • 34
  18. 309GT

    jak udělat \"lízátko\"

    Zajímavé.Mě to hrozně připomíná origo lízátko Megan I
    • 10
  19. Myslel jsem ty nárazníky Musketier:D:D
  20. Tak alespoň něco,třeba to nebude nakonec tak nejhorší,uvidíš po odstrojení.Já letim do deutchlandu,házej průběžně fotky,já to ve středu zkouknu:D:D:D
  21. O tom jsme se Volviku bavili na Pardubkách:D
  22. jj,vim Marty:D:D Ale kdyby něco stačí napsat mě nebo Martymu a myslím že nebude problém.Světla jsou O.K
  23. 306gti6: Opravdu nádherná 306ka! Není co dodat:super
×
×
  • Vytvořit...