Jinak, pokud si výslovně nepřeje, abych na toto fórum příspíval (máte z mých příspěvků noční múry, řídkou stolici atd.) klidně to na rovinu řekněte.
Jsme tu na foru,tudíž zde může každý psát svoje názory do diskuze jak je mu libo;) Když by ne,tak to tady můžeme rovnou zabalit.Já se o auto-hifi zajímám spíš \"rekreačně\",mám hudbu v autě rád,ale nejsem žádnej hifil,stejně asi tak 90% lidí tady:D Tak že neboj,myslím že z tvojich příspěvků nikdo sračku nemá