Koukni sem ,jsou to sice \"jen16\" \" ale na 9x16 má Marty pneu tuším 195/40 a 215/35 16\" ,nacpeš tam cokoli,jedem magor nacpal na favorita Schmidty tuší 8,5 šířku pneu 165,ale to byl extrém a jen na show a přejezdy na srazy
Tak si je objednej u nás,budeš to mít o 2000 levnější,většinou je tam i pošta zdarma,ale nevím jestli na Slovensko.Jinak tenhle e-shop je asi jeden nejlepší z ČR,mají dloholetou praxi a opravdu solidní jednání http://www.tuningshop.cz/peugeot-3387/?departmentId:3387|Peugeot|pageId:2
A fakt nenajdeš fotku?Na každým autě je něco co si člověk zapamatuje,i kdyby to byl blbě posazenej rámeček na RZ,prostě by fotka hooodně pomohla a usnadnila hledání
Jelikož jsem musel frčet do města,tak jsem to vyfotil už teď,když jsem přicházel k autu na městě tak jsem koukal na předek,jsem zatím docela spokojenej s výsledkem,není to tak nápadný jak jsem si myslel