Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    elektrony

    To asi jo,ale nikde by jsi asi neškrtal:D
  2. 309GT

    My new GTI :)

    Tak to je dobrý Tak ať slouží a hlavně opatrně,nesundávej nohu z plnu do zatáček,GTI mají prý tendence ustřelování zadní části;)
  3. 309GT

    elektrony

    Ideální je to ET 15-20 maximum....Když dáš podložky 1,5-2cm tak to bude v cajku,gumy můžeš kdyžtak prodat a koupit jiný,toho bych se nebál.Nebo to koupit bez pneu....Ten předek bude v pohodě,ale nevím ten zadek...leda je přehodit a široký dát dopředu:D:D:D
  4. A když to spáruješ s tou nokíí tak používáš jakej Java program? Jinak na ten evolve jsem koukal,našel jsem jeden co má 32 kanálů a solární panel,což by nebylo naškodu:myslim
  5. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Jedu na Tuning-Salon Brno v září www.tuningcup.cz tak třeba tam:D Jinak s těma dílama to chápu,lepší počkat a mít to pořádně než to uspěchat;)
  6. 309GT

    My new GTI :)

    Chtělo by to víc info - rok,motor,výkon,jízdní dojmy,výbava....cena:D
  7. Kamrád si teď koupil Audi Allroad 2,5 Tdi Quattro 132kw rok 2001,je to opravdu pěkná kárka! Motor má najeto poctivých 175000km a je to z čr a po prvním majiteli s jasnou a zdokumentovanou minulostí včetně faktur,servisováno pouze v origo servisu a šlape jako švícary,nikde nic neklepe,nevrže,vevniř je ticho jak v kostele,motor neikde neprosává....opravdu pěkný kup,cena byla taky příjemná,ale tu neprozradím:D Když bych se teď rozhodoval co koupit tak kolem cca 200-230 tisíc tak by byla A6 Avant s tímto motorem asi jasná volba;)
  8. Našel jsem jeden za svích prvních příspěvků na tomto fóru,jen tak pro pobavení Ale každej nějak začíná
  9. 309GT

    správné rozhodnutí

    Stejně tam většinou je značka práce na silnici nebo značka že jsou na silnici výtluky a nerovnosti.Navíc to chce mít nervy a žaludek se soudit kvůli jedné pneumatice....já bych do toho asi nešel....možná když by mi to rozflákalo kolo (jedno moje kolo stojí nové 9000kč bez pneu),ale i tak když si vezmu ten čas strávený po soudech.....
  10. 309GT

    Renault Twingo - zkušenosti??

    Já jsem taky slyšel že Twingo je nezmar,sice to není co se týče vzhledu můj šálek kávy,ale myslím že jako nákupní taška nebo druhé auto do rodiny na popojíždění je to ideální Nebo 106ku;)
  11. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Konkurence je všude:D Mohli by jsme někdy zajet na nějakej srázek a postavit auta k sobě,když někam jedu tak jsem s 309kou sám,to se musí změnit:D
  12. 309GT

    elektrony

    Já jsem dával na ty Autecky co jsem měl před rokem vždycky 195/50 a v pohodě,záleží hodně na zadní nápravě,kdyžtak můžeš dát větší dorazy;) Teď mám ty 45ky a pohodička,akorát to vypadá jako 13\":D:D:D A jaký kola?
  13. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Nějak mi roste konkurence:D
  14. A taky kvalita laku;) Může to stát klidně 2000kč + materiál,ale cena bude odpovídat kvalitě Myslím že je to individuální,zajeď někam do lakovny a poptej se,ale taky se koukni jak jejich práce vypadá,aby jsi nakonec neměl horší lak než máš teď. Soused nechal v lakovně nastříkat svoji Octavii a když vedle toho postavím moje které se stříkalo v garáži,je to nebe a dudy.On má černou,má na tom pomeranč,na některých místech nezbrousili plnič a na 4 nebo 5-ti místech to steklo.....Asi je lepší investovat víc než pak dělat reklamaci s nejasným výsledkem:myslim
    • 8
  15. 309GT

    koupe 106 S16

    Jak se říká - neříkej hop,dokud nepřekočíš Ale jak tě znám,tak do žádný vraždy nepůjdeš
  16. 309GT

    Budoucí sraz Peugeot clubu

    Jestli jednou takovej sraz bude (a dožijeme se toho) tak se u toho stánku sejdeme:D:D:D
  17. Taky myslím.Nejlepší je to u 309 - 205,tam jsou průchodky snad úplně všude.Občas jsem viděl i přírodně vytvořený průchodky,ale do těch aut se už nedávali zesilovače:D:D:D
    • 9
  18. čakom: Díky:super Ale stejně asi ten návod udělám jestli to budu dělat,to se tady myslím neztratí Alespoň budu mít chvíli co dělat:D
    • 9
  19. 309GT

    Budoucí sraz Peugeot clubu

    A nebo se dodělal a usnul po cestě:D
  20. 309GT

    jak sundat blatník

    Musíš sundat nárazník,jsou šrouby i za nárazníkem na boku;)
    • 8
  21. Asi to udělám,poslední dobou lidi muziku do auta docela zapojujou;)
    • 9
  22. Já jsem slyšel že se Simbianem to fachčí líp,ale netestoval jsem to tak že osobní zkušenosti nulový Každopádně díky za vaše reakce,asi brzo něco objednám:D
  23. 309GT

    zacatek meho pazouta

    Jasný,snad příští rok bude moje auto existovat a ty už budeš zase o krok dál;) Navíc nemusíš parkovat v areálu,ale před nebo se s někým svízt,navíc když by jsi občas viděl co na ty srazy přijede.....určitě máš partu lidí kolem sebe co jsou zapálený do tuningu tak se domluvte a přijeďte třeba Tuning Salon Brno,já tam jel loni s kamarádem protože jsem už měl auto rozdělaný,ale největší inspiraci jsem načerpal tam,jsou tam ty nejlepší auta v celý republice,tak že jdeš,koukáš se a napadá tě co by jsi mohl udělat se svím autem.O tom to je,na internetu a na fotkách to prostě není ono;)
  24. Tak ladosak byl rychlejsi:D
  25. Rozdíl je velkej,hlavně co se týká zákazů pro kamiony,mostů,podjezdů a podobně.Minule jsme s kamarádem couvali cca 3km kvůli tomu,že pánové dali značku že je po cestě viadukt 3,5 m velkej,tam se s kamionem nevejdeš ani s vypuštěnýma měchama až cca 100m před něj:D A tak podobně....jsou to složitosti:D
×
×
  • Vytvořit...