Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    309 GTi16 Miami

    To si děláš prdel,ne?
  2. 309GT

    swedak 306

    To čalunil Woodoo?Ten bude asi dělat introš i mě,a jinak jsi spokojený s jeho prací nebo ho nedoporučuješ...?Ty ceny jsou hodně lákavý
  3. 309GT

    swedak 306

    introš necháš přečalounit nebo budeš dělat nový?Docela by se mi líbily sedačky:D
  4. 309GT

    poraďte- odskok na 306 break

  5. 309GT

    swedak 306

    Jsem zvědavej jak to dopadne;) Budeš na to dávat teda tu zelenou barvu? A motorovej prostor bude v jaké barvě?
  6. 309GT

    poraďte- odskok na 306 break

    Normální elektromagnetickej odskok a spínací tlačítko http://www.escape6.cz/exterier/elektromagnetice-odskoky/Elektromagneticky-odskok-slabsi/ Tenhle mám dva roky na 309ce a nikdy žádnej problém;) Montáž taky úplně jednoduchá,jen vyndáš origo centrál a k zámku to přpojíš,zapojíš elektriku a jedeš
  7. Ty zlatý kola:mrk:mrk :potlesk Pecka jako prase!
  8. 309GT

    Přečalounění sedaček

    Ze sedaček musíš sundat originální potah,kterej se rozpárá a podle něj se vystřihají nové kusy z kůže nebo koženky (....) a pak sešije dohromady,ale je to asi těžší než si myslíme aby to k něčemu vypadalo;) Koukni na Rejtyho,ten si to teď dělal do 206ky;)
  9. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Není to ten co má Bloodeye na CC?
  10. 309GT

    čip tuning 406

    Fakt to nemá cenu,navíc 90% firem co jsou tady v CZ jsou akorát vydřiduši co to ani nenačipujou,jen inkasujou peníze,tak to dělá například ABC tuning:D A i když by to nachipovali,tak to nijak nepoznáš. Jinak to že vyndáš katalizátor a dáš tam místo něj trubku,zvuk to mít bude,ale výkon to spíš ztratí než přidá Výfuková soustava je spočítaná,ten kat a třeba středovej tlumič tam není na parádu nebo jen na emise......spíš vyměnit za kvalitní rezonátor;)
  11. 309GT

    Problém: student X pracující

    Hodně štěstí a pevný nervy na úřadech;)
  12. 309GT

    Problém: student X pracující

    Zajdi na pracák a normálně se optej,oni ti poradí přímo co a jak a budeš vědět 100% na čem jseš
  13. 309GT

    P-307!- opravy

    Taky koupim číslo:D Ale požaduju vrácení peněz v případě že nebude odpovídat:D:D:D:D:D:D Jinak ty kola nech jak jsou;)
  14. 309GT

    tuning 406

    www.bixenony.com dokážou vybrousit sklo do čira,ale jedině se zástavbou xenonů a stojí to od 6000kč leda tam zavolat
  15. 309GT

    Přečalounění sedaček

    Rozhodně strhnout původní tkaninu a pak nalepit novou,pak to nedrží dobře;)
  16. 309GT

    Hudební koutek

    Já občas poslechnu tohle \"starej\" dobrej rock\'n\'roll;)
  17. 309GT

    Alarm Magicar Mistral

    Funkce systému : Ochrana dveří, kapoty a kufru otřesový senzor elektronicky řízený imobilizér Výstup na směrovky (možnost impulzního ovládání) univerzální reléový výstup na centrální zamykání Časovač impulsů výstupu centrálního zamykání dvojitý zamykací i odemykací impuls Výstup na otevření kufru - reléový Kontrola zavření všech dveří při aktivaci alarmu Omezení počtu poplachů Při náhodném odemknutí automatická reaktivace Panic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nastavitelný zvuk alarmu zpožděná aktivace alarmu možnost okamžitého vymazání ztraceného ovladače z paměti alarmu výstup na pager Aktivace alarmu s uzamknutím centrálního zamykání uzavřením posledních dveří (prog.) Vypnutí sirény (prog.) Servisní režim (prog.)
  18. 309GT

    Lada a jeho 306 3D

    pěkná 306ka:potlesk
  19. Prohlubeň tam má
  20. 309GT

    Další 106 GTI

    Parádní!/plně jiný auto:potlesk:super;)
  21. Jack 306 : z 309 nee,to je spíš komplet zahlazený origo S16 nárazník se zalakovaným spodkem do barvy a má o jeden pár světel víc;) Toto je zahlazený z 309 GTI;)
  22. Konečně:D:D:D:D:super
  23. 309GT

    Jaké ET

    Já mám 7,5 x 15 ET 10 předek a ET 5 zadek:P
    • 6
  24. 309GT

    MI16 stoji za to???

    :D
×
×
  • Vytvořit...