Fakt to nemá cenu,navíc 90% firem co jsou tady v CZ jsou akorát vydřiduši co to ani nenačipujou,jen inkasujou peníze,tak to dělá například ABC tuning:D A i když by to nachipovali,tak to nijak nepoznáš.
Jinak to že vyndáš katalizátor a dáš tam místo něj trubku,zvuk to mít bude,ale výkon to spíš ztratí než přidá Výfuková soustava je spočítaná,ten kat a třeba středovej tlumič tam není na parádu nebo jen na emise......spíš vyměnit za kvalitní rezonátor;)