Taky motám kolečkem:D.Nejvíc mě dokážou nasrat názory,co jsou například na novinkách.cz když tam píšou o nehodě.Bourá se snadno,ale není to vždy jen jednoznačně chyba kamioňáka,ale v nejčastějších případech za to může blbec v osobáku co si myslí že mu patří svět.A o věku to je a není,určitě starší mají více zkušeností,ale párkrát jsem jel (jak v osobáku tak v kamionu) se staršíma i mladšíma lidma,a můžu říct že se starýma jsem se bál většinou víc!Asi horší reflex a podobně....je to prostě tak.Víc než o věku,je to o přemýšlení onoho jedince.Když je debil,může i někde stát a zapříčinit nehodu
Jinak každej co nadává na kamiony,ať si do toho alespoň sedne,nejlépe ať se s tím projede někde po parkovišti nebo na sedadle spolujezdce,hodně lidí si myslí že je to sranda jako osobák s kárkou,ale opak je pravdou.Hodně dlouho trvá než člověk dostane těch 17 metrů do ruky a než se s tím naučí couvat a pořádně nadjíždět:papa