Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Auto paráda:super Ale ten poslední obrázek se mi nelíbí,u mě v peněžence by ty eura byli hezčí:D:D:D
  2. Mě se to líbí Ale ty mlhy jsou vidět,no:myslim Kapota zůstane černá nebo půjde časem taky do barvy?
  3. 309GT

    angel eyes 406

    Tady je návod jak zabudovat bixenon projektory
  4. 309GT

    Alu Platin-očista

    Možný to není Jinak podvozek schvaluju:super
  5. 309GT

    Sharpers - Modrásek

    Můžeš tam dát co se vejde;) A dojezd je jenom orientační,radši na něj nikdy na 100% nespoléhej:papa Jinak auto paráda,ať slouží a líbí se ti tady v Clubu
  6. 309GT

    Co proti holubom. Vyriesene.

    Odstěhovat se:myslim Nebo je likvidovat....je fakt že se jich člověk těžko zbaví,serou na všechno:bacha
  7. 309GT

    Alu Platin-očista

    Je to pecka:potlesk Jinak 20mm je málo,podívej jaká je díra mezi kolem a blatníkem....jinak kolo by jsi poškrábat neměl,mě se to tedy nikdy nestalo že bych takhle škrtnul
  8. Tlumič ticha:D [upravil dne 24/4/10 309GT]
  9. Taky motám kolečkem:D.Nejvíc mě dokážou nasrat názory,co jsou například na novinkách.cz když tam píšou o nehodě.Bourá se snadno,ale není to vždy jen jednoznačně chyba kamioňáka,ale v nejčastějších případech za to může blbec v osobáku co si myslí že mu patří svět.A o věku to je a není,určitě starší mají více zkušeností,ale párkrát jsem jel (jak v osobáku tak v kamionu) se staršíma i mladšíma lidma,a můžu říct že se starýma jsem se bál většinou víc!Asi horší reflex a podobně....je to prostě tak.Víc než o věku,je to o přemýšlení onoho jedince.Když je debil,může i někde stát a zapříčinit nehodu Jinak každej co nadává na kamiony,ať si do toho alespoň sedne,nejlépe ať se s tím projede někde po parkovišti nebo na sedadle spolujezdce,hodně lidí si myslí že je to sranda jako osobák s kárkou,ale opak je pravdou.Hodně dlouho trvá než člověk dostane těch 17 metrů do ruky a než se s tím naučí couvat a pořádně nadjíždět:papa
  10. 309GT

    angel eyes 406

    Jr to pěkný,ale ty světla z 306ky jsou na 406ku malý
  11. Ne,BMW E36 se dělalo ve verzích sedan,coupé (2 dveře),cabrio,combi touring a compact (3 dv.)
  12. Když jsem lítal se 106kou 1.1 tak jsem jí dával fakt nálož a žrala 6-7 l / 100km,někde je chyba.Fakt ty filtry,svíčky,lambda sonda a podobně
    • 6
  13. Jo?Tak to by jsme mohli jet společně,koukám že bydlíme ve stejném městě a někdy bydlíme pod jednou střechou:D:D:D
  14. Nahřát fénem a pak opatrně odloupnout,lepidlo sundat technickým benzínem nebo ředidlem a pak místo přeleštit
  15. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    To je sráč,hlavně aby to bylo do pátku a stihl jsi Relax
  16. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Já ji viděl na Relaxu loni v Pardubkách:D Ale ten airbrush je fakt nářez:potlesk
  17. Jé,já myslel že je to pokec o srazu....sorry:D Nic nepotřebuju,ale díky za nabídku:super
  18. 309GT

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Co Vysoké Mýto?Pojedete někdo?
  19. 309GT

    Alu Platin-očista

    Nádhera:potlesk
  20. Pojedete někdo na tuto akci?Je to pohodový srázek s parádním doprovodným programem - motokáry,čtyřkolky,kluzná plocha.... Vstupné: Jednotlivé vstupné - 250 Kč Auta - ZDARMA Řidič + auto - 250 Kč Řidič + auto + spolujezdec - 500 Kč Řidič + auto + 2 spolujezdci - 750 Kč Řidič + auto + 3 spolujezdci - 1 000 Kč Řidič + auto + 4 spolujezdci - 1 250 Kč Děti do 10 let a majitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma. Tak snad se tam najdeme
  21. Já se tam otočím jen na \"kukačku\":papa
  22. Doufám že mi do toho nic neskočí,ale na 90% jedu:super
  23. 309GT

    Black list bazaru

    Mě někdo poslat cihlu tak mu jí vrátím osobně přez okno:bacha Ale je to i dobrej nápad jak tak přemýšlím...myslím že občas by to pomohlo....
  24. Díky:super Jinak tahle nebyla za 70tkč,ale o 30 míň
  25. A kolik je cena v inzerátu?Jestli to není tajné...ale 17 je málo:bojim
×
×
  • Vytvořit...