Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Ale lištu bych nechal černou a jiná kola,ale jinak bez výhrad:potlesk \\bál jsem se toho nárazníku bez znaku.ale:potlesk:super:potlesk:super
  2. Áno áno:super
  3. :D:D Už jen pár hodin:potlesk Doražte!!!!!!
  4. pěkné, ale v oranžové se mi taky líbil :D Blbá fotka,přijeď a live si z toho sedneš! Marty: Jedeš s náma? cca 16-16,30:myslim
  5. Je tma,no.....
  6. Poslední příprava před výjezdem na Mýto,trochu patli patli,trochu mytí,vysávání,leštění a voskování.....zítra \"jen přeleštím kola\" a můžu vyrazit:super
  7. KURVA!!!!! TO JE PECKA!!!!!!! Zítra LIVE:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
  8. 309GT

    Alu Platin-očista

    Díky,tvoje taky:super Ale ta pasta se na tvoje kola nehodí,jak jsem psal,máš je přelakované a musel by jsi sundat lak,,,,ale je to hrozná pakárna! Mě se lak loupal když jsem kola koupil,takže jsem se tomu nevyhnul ale alespoň bylo v zimě co dělat:D
  9. Nádhra:potlesk A ceny v pořádku:super Kdo projde tohle vlákon,tak zjistí že to nejsou ani jedno auto žádné vraždy....
  10. 309GT

    zahadne zvuky

    Ložisko...je to určitě zezadu?
  11. Policajti už si myslím na něj dlabou,nemá to cenu:D:D
  12. 309GT

    lučím se

    :D
  13. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Koukám že jsem měl na dveřích dolík úplně na stejném místě (Horní půlka cca prostředek dveří) Asi nějaká kletba,nebo co:D Ale paráda:super
  14. 309GT

    lučím se

    Fuj,jsem se lekl že jsi utekl k Dacii:D:D:D:D:D
  15. Koukal jsem,ale nic levnějšího jsem už nenašel...Ale taky myslím že za relativně kvalitní 17\" kola je to dobrá cena
  16. Vždyť jasný
  17. Neser! :D:D:D:D:D:D:D:D
  18. 309GT

    Koupě ALU disků

    www.elektrony.cz www.alu-pneu.cz www.alukola.cz www.mzb.cz www.modacar.cz Snad něco vybereš:papa
  19. 309GT

    Wolfíkova 406

    Ta bílá barva je top:potlesk Auto parádní,a z toho volantu a spojky si nic nedělej...máme teď druhou 106ku,pro jednu jsem jel do rakouska osobně,prodávala to tátova známá a kupovala to nové.Jezdila jen do origo servisu,serviska k tomu byla a stav odpovídal najetým km,ale volant a spojka jak po čtyřech zeměkoulích.Jezdilo to jen po městě (spojka ošahaná) a volant odřený od prstenů Ale auto fakt parádní
    • 7
  20. 309GT

    mamči autí

    Hrozný,za chvilku ukradnou i hov.. od prd... kam ten svět spěje.....Snad to dáš brzo dohromady:papa
  21. A tady za necelých 3900kč http://www.mzb.cz/alu-kola/?auto=PEUGEOT&model=406&prumer=17&sire=7&vyrobce=MAK&provedeni=VELENO+MIRROR
  22. http://www.autokseft.cz/p-115741/Alu-kola-MAK-Fever5R-Mirror-70x17-4x108-ET15.html
×
×
  • Vytvořit...