:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
Ale lištu bych nechal černou a jiná kola,ale jinak bez výhrad:potlesk
\\bál jsem se toho nárazníku bez znaku.ale:potlesk:super:potlesk:super
Poslední příprava před výjezdem na Mýto,trochu patli patli,trochu mytí,vysávání,leštění a voskování.....zítra \"jen přeleštím kola\" a můžu vyrazit:super
Díky,tvoje taky:super Ale ta pasta se na tvoje kola nehodí,jak jsem psal,máš je přelakované a musel by jsi sundat lak,,,,ale je to hrozná pakárna! Mě se lak loupal když jsem kola koupil,takže jsem se tomu nevyhnul ale alespoň bylo v zimě co dělat:D
Ta bílá barva je top:potlesk Auto parádní,a z toho volantu a spojky si nic nedělej...máme teď druhou 106ku,pro jednu jsem jel do rakouska osobně,prodávala to tátova známá a kupovala to nové.Jezdila jen do origo servisu,serviska k tomu byla a stav odpovídal najetým km,ale volant a spojka jak po čtyřech zeměkoulích.Jezdilo to jen po městě (spojka ošahaná) a volant odřený od prstenů
Ale auto fakt parádní