VW GolF II Country stál teď kousek od nás na Mýtu a když je to auto v origo a pěkném stavu a jsou na něm nějaká lepší kola,je to paráda;)Tohle je nakopnutý a stav nic moc,spíš služebníček otloukánek:D
Tak já jdu hodit vanu,dát do auta posledních pár věcí a vyrážíme:super Tak buď dnes nebo zítra pánové,snad se nejdeme:D:D:D Zatím se tu mějte a tschussssss:papa
Mě se to teda nelíbí vůbec:bojim Ty světla jsou na to moc velký,když tam musí mít za každou cenu čirou,proč nedal old 306ku....ty jsou kratší a tvar mají víc podobnej než toto:myslim
Něco má,něco nemá přínos,ale za co bych vraždil jsou zavařené kliky....to je Lišty a páté dveře chápu,stejně nárazníky zahlazené (kdyby ne tak nevím co chci viz moje auo:D:D),někdy je to s tím i hrozný,ale kliky nebrat:D
Pak Pardubice,Panenský Týnec a pak nevím,možná jen na finále....uvidím podle času a financí...Ale nedivím se,když máš zítra akci a máš to dost štreku:(
UŽ DNES:roker:potlesk 3x jsem se vzbudil,nemohl jsem dospat!!!!!:D:D:D:D:D