Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Strejdakopec: A co jsou podle tebe best kola?
    • 52
  2. Jiří106xs - To mě mrzí,to se ti ten sraz docela prodražil:( Snad to dáš brzo dokupy a zase budeš škádlit hondy na sprintech;)
  3. 309GT

    Vysoké mýto

    Aha,tak to díky,mrknu na to:D;)
    • 38
  4. Gratuluju k prvnímu místu TC:super
  5. 309GT

    Vysoké mýto

    Ne:D Co je s ní?
    • 38
  6. 309GT

    Vysoké mýto

    To je ta stříbno-modrá?Jinak gratulace;)
    • 38
  7. 309GT

    Lidskej nevkus

    VW GolF II Country stál teď kousek od nás na Mýtu a když je to auto v origo a pěkném stavu a jsou na něm nějaká lepší kola,je to paráda;)Tohle je nakopnutý a stav nic moc,spíš služebníček otloukánek:D
  8. Snad ano,mám to v plánu:papa
    • 13
  9. 309GT

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    Vítej v Clubu,parádní povoz:super Ale s tou vaho - vždyť to nemá ani tunu:D:D:D:D
    • 19
  10. Tak já jdu hodit vanu,dát do auta posledních pár věcí a vyrážíme:super Tak buď dnes nebo zítra pánové,snad se nejdeme:D:D:D Zatím se tu mějte a tschussssss:papa
  11. 309GT

    Lidskej nevkus

    Mě se to teda nelíbí vůbec:bojim Ty světla jsou na to moc velký,když tam musí mít za každou cenu čirou,proč nedal old 306ku....ty jsou kratší a tvar mají víc podobnej než toto:myslim
  12. 309GT

    185/55 R15 na 7\"disk?

    Půjde to 100%,ale kup nějaké co mají ochranu disku,jinak to bude natáhnuté a bude čumět rantl na kole
    • 6
  13. 309GT

    jsem dědek a kdo je víc

    Gratuluju!:potlesk:superGratuluju!:potlesk:super
    • 7
  14. To už budu na mraky,tak že :D:D:D:D:D
  15. Něco má,něco nemá přínos,ale za co bych vraždil jsou zavařené kliky....to je Lišty a páté dveře chápu,stejně nárazníky zahlazené (kdyby ne tak nevím co chci viz moje auo:D:D),někdy je to s tím i hrozný,ale kliky nebrat:D
  16. To je na pytel...leda někde v německu na ebayi nebo tak....třeba někde budou
  17. 120 to ještě jde,já to mám za humny,asi 90km.... Tak snad někdy příště
  18. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Nebudeš dávat dálky taky do žluta?Aby to líp sedělo k mlhám?
  19. Pak Pardubice,Panenský Týnec a pak nevím,možná jen na finále....uvidím podle času a financí...Ale nedivím se,když máš zítra akci a máš to dost štreku:( UŽ DNES:roker:potlesk 3x jsem se vzbudil,nemohl jsem dospat!!!!!:D:D:D:D:D
  20. 309GT

    Bratrovo XSi, coming soon

    Pěkně si tu 405 rozchechtal:D:D:D Ale 3O6ka paráda:super
  21. Sakra,mi se snad nepotkáme:(:(
  22. 309GT

    Vysoké mýto

    Já taky,a spoustu dalších klubáků
  23. 309GT

    zahadne zvuky

    A nepřibržduje ti jedna srtana?Ale to je asi blbost,to by dělalo pořát:myslim
  24. Tak já se omluvuju,ale to jediný mě napadlo:D Budu v očekávání
  25. Já,Kuba (Kuba 306 S16),P-106!,Marty,.....myslím že hoooodně lidí,a to mě těší Nedělej Zagorku a dojeď taky:D:D
×
×
  • Vytvořit...