Já mám na 306ce v kufru na levé (u řidiče) jak je to plastové nadkolí zásuvku a od origo repráků v platě jde svazek kabelů se šroubovací zástrčkou,nevím jestli to mají všechny,ale asi jo:myslim
A kabeláž by měla být vedená asi prahama,ale to nevím na 100%,v 306ce jsem se takhle nerejpal...záleží jestli vůbec byli origo repro v zadu,ale příprava by tam být mohla