Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. A tu zavařený první list
  2. Začínáááme:papa Včera jsem to nevydržel a když jsem se vrátil,pustil jsem se do přední masky Nejdřív jsem ji chtěl jen opravit a odložit,ale nakonec..... Tady opravený bok,nebyl tam ten plastový pásek co to drží
  3. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Díky:super Ale tak do 14ti dnů bude trochu jiná(když se teda něco nevysere) [upravil dne 6/5/10 309GT]
  4. 309GT

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    Jasný Ty světla jsou hodně podobný ale jsou menší na každé straně asi o 1-1,5 cm...Světla ještě jdou,ale 205 má krátké blinkry a to už o hodně
    • 19
  5. 309GT

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    Bez úprav ne,testoval jsem to:D Jsou menší,musel by jsi upravit masku a kapotu a vymyslet uchycení
    • 19
  6. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Vyměníš 206ku za takovou koncernovou mr_ku,jo:bacha:bojim:blicismajlik
  7. 309GT

    Blue Alien 307 cc

    • 46
  8. 309GT

    Kratší prižiny na 206SW

    Dej radši ten Weitec,JOM je srágora:papa Cena odpovídá kvalitě
    • 10
  9. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Vysoké Mýto - poslední sraz s touto vyzáží
  10. Určitě,jestli vedou od rádia tak jsou někde schovaný
  11. No,a konečně je doma origo přední maska,už jen zavařit,zakitovat a nalakovat....ale lakovat se bude s nárazníkem a kapotou....Snad už brzo:myslim:ticho:roker
  12. Našel jsem na netu foto z Mýta,docela jsem čuměl že to někdo fotil:myslim
  13. 309GT

    Jakou barvou brzdy???

  14. 309GT

    Jakou barvou brzdy???

    Já to dělal ve čtvrtek....Zlatý a červený Alkyton,asi 3 vrstvy
  15. Koukal jsem:super Ale radši počkám na nákup až na místě,jeden nikdy neví co se kde vys....
  16. 309GT

    t16

    To téčko je už na prodej docela dost dlouho,kdo ví proč....
  17. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Na FB bylo před nedávnem něco o lakování Stejně jenom dělá zagorku:D:D:D
  18. 309GT

    Zajímavé koupě 106

    :Dee,ty nepustím,nechal jsem na nich ruce (a ještě nechám)...ale jestli to vyjde tak za měsíc budou ještě hezčí
  19. Já mám na 306ce v kufru na levé (u řidiče) jak je to plastové nadkolí zásuvku a od origo repráků v platě jde svazek kabelů se šroubovací zástrčkou,nevím jestli to mají všechny,ale asi jo:myslim A kabeláž by měla být vedená asi prahama,ale to nevím na 100%,v 306ce jsem se takhle nerejpal...záleží jestli vůbec byli origo repro v zadu,ale příprava by tam být mohla
  20. 309GT

    Lidskej nevkus

    A co tohle?To už asi pojede:D Nenápadné zlo:D http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/volkswagen/golf/7884109
  21. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Keci v kleci:papa Neser a makej:papa
  22. 309GT

    Zajímavé koupě 106

    Sakra....to je hodně pěkná cenovka:super
  23. 309GT

    Club scene Brno 2010

    Tak že co nejdřív aby jsme ti poslali fotky a popis aut,co?
    • 36
  24. 309GT

    Vysoké mýto

    V pohodě,alespoň nebyli vidět na okně ty mrtvý mouchy:D:D:D
    • 38
×
×
  • Vytvořit...