Jo jo,na předku se už pracuje,maska na 90% hotová (originál bez znaku),kapota čeká na lak a nárazník se musí opravit,zavařím ten difuzor co je úplně dole (ale nevím ještě jistě,uvidím ještě...),světla jsou už origo.....pak v zadu zahladit spodní prolis na nárazníku a bude se čalounit interiér,ale toho se bojím jako čert kříže:D:D
V motoru jen pár věcí jako předělat sání a hlavně koupit ty trubky k filtru (montážní sadu),něco lakovat,něco leštit....bude to sranda:D:D:D