Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Minule byl někde test,už nevím kde...na atmosféře to nepřidalo nic co by jsi zaznamenal,jedině že to je tižší a pak čistší,ale pak to zkoušeli na TDi Passatu,něco to přidalo,ale taky nic moc....pak na TFSI (turbo a kompresor) a kw naskákali....ale znáš to,věř tomu
    • 26
  2. epesní
  3. 309GT

    Aktuálně o všem II.

    Na kukačku přijedu:super
  4. 309GT

    Lidskej nevkus

    Neboj,to bylo ze srandy:D:D
  5. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Úplně jiný auto:super Je to paráda:potlesk
  6. 309GT

    Bol niekto na Mimonských Válkach?

    Nej....v dnešní době asi jen největší,ale taky nejdražší,.....a co jsem koukal na fotky tak se tam většinou sjede nejvíc tuzerů.....ale i něco pěkných aut tam je taky;)
    • 12
  7. 309GT

    Lidskej nevkus

    Největší tuning na Mimoňských Válkách:mrk
  8. 309GT

    Lidskej nevkus

    To jo:bacha :D:D:D:D
  9. 309GT

    Lidskej nevkus

    :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  10. 309GT

    Lidskej nevkus

    Vánoční stromeček má novinky:blicismajlik
  11. 309GT

    Lidskej nevkus

    Zase tak hrozný to není....
  12. 309GT

    Lidskej nevkus

    Moje bývalá sklíčka:o:D
  13. 309GT

    Lidskej vkus

    Souhlasim,ale na živo je fen Fanánek lepší
  14. 309GT

    Aktuálně o všem II.

    Já snad ano:papa
  15. Promiň,ale ty kola to celé podrazili:bojim.....jestli se ti to nechce leštit,tak to dej profíkům,stojí to asi 2500kč za 4límce:papa To není tak strašný,ne?
  16. Čau,dneska jsem tě potkal,tusím že to bylo Kopidlno,kousek za přejezdem...jelo vás víc,asi na Mimoňské Války:myslim Máš to pěkný,koukal jsem už v Mýtě,ale dřív než jsem se mohl stavit,jsem se ožral jako prase:D:D Ale chce to dolů:D:D:super
  17. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Snad se dostala do dobrých rukou
  18. Pak to asi poznal na dveřích,kudy lezla ven:D
  19. 309GT

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    To nevím,ale asi určitě.Hodně lidí v zahraničí dávalo zadní světla z BMW E39,jsou podobná,ale malinko kratší.405 má spíš kostky....
    • 19
  20. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Jo jo,na předku se už pracuje,maska na 90% hotová (originál bez znaku),kapota čeká na lak a nárazník se musí opravit,zavařím ten difuzor co je úplně dole (ale nevím ještě jistě,uvidím ještě...),světla jsou už origo.....pak v zadu zahladit spodní prolis na nárazníku a bude se čalounit interiér,ale toho se bojím jako čert kříže:D:D V motoru jen pár věcí jako předělat sání a hlavně koupit ty trubky k filtru (montážní sadu),něco lakovat,něco leštit....bude to sranda:D:D:D
  21. 309GT

    406 TURBO... na prodej

    Nejlíp velký kola a ještě dolů:D:D Ale auto je fakt pěkný,slečna taky:super
  22. 309GT

    Lidskej vkus

    Jj,jinak je to mazec,ale leštit matovku bych nechtěl,je na tom všechno vidět a ty přípravky jsou taky docela mastný....Tyhle kola jsem chtěl,ale jsou blbě k sehnání A když tak blbá rozteč a nebo velikost...
  23. 309GT

    Lidskej vkus

    Ten zadek je ale hroznej.....bez světel je to jak žehlící prkno [upravil dne 6/5/10 309GT]
  24. 309GT

    Lidskej nevkus

    Tohle je náser:blicismajlik:mrk:blicismajlik:bojim:mrk:blicismajlik http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi/ostatni/404271-kridlo-na-moto.html [upravil dne 6/5/10 309GT]
  25. A tu druhý.... Dneska možná udělám třetí Asi jo:myslim :D Včera už to nešlo,byl jsem z toho smradu tavícího se plastu pomalu sjetej:roker
×
×
  • Vytvořit...