Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Lidskej nevkus

    To neznáte?Spray-airbrush?:D:D:D Taky jsem si toho Brava všimnul,ten klučina co s tím přijel,byl evidentně na svou práci pyšný
  2. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Kluci,a jak to bude když tam pojedu jen na čumendu s vjezdem do arealu campu?Budu muset platit jakoby vjezd,nebo je to nějak zajištěný?A nemusíme mít s sebou vaničku pod motor na případný únik oleje?? Nejsem škrt,jen abych byl připravenej:D:D:D:D
  3. Akorát si příště ten hever musím vzít s sebou:D
  4. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Až budeš mít tyhle kola na žabákovi,stav se,osobně ti jí vyleštím:D:D
  5. 309GT

    Vyjíždění z baráku

    Přesně tak,kluci mají pravdu....jakmile tam strčíš p*del a někdo ti jí urazí,je to bohužel na tebe...stalo se to asi před rokem sousedovi.Jinak,v dnešní době ani snad nezjistí kolik kdo jel,auta mají ABS a většinou nedělají tolik brzdných čar aby se to dalo použít....
    • 65
  6. Já bych předek nechal v tom stylu jak je od výroby,ale jen třeba trochu retra - čirá optika tam bude pasovat z Golfu I nebo II,masku bych udělal z leštěných nerezových trubek,nárazník vyleštit nebo nachromovat a bylo by to podle mě ideální,když bude předek sníženej,budou tam pěkný kola a lak,tak to bude porno každým coulem:D Když tam bude dávat ten nárazník třeba z Golfu,tak budete muset udělat nějaký prahový nástavce aby to ladilo se zbytkem auta,a to si myslím nebude na trosce vypadat moc pěkně.... Ale je to jen můj názor,nikomu to nenutím,jste kluci šikovný a určitě něco vymyslíte.
  7. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Kurva,to je PORNO!!!!!
  8. na těch stránkách Lexani mě tohle hooooodně pobavilo:D:D - Kvůli buzerantům, kteří neumí číst a nechápou dlouhé dodací termíny, již automobilové SPZ nevyrábíme. - ale i nas*alo,chtěl jsem od nich SPZ:(
  9. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Ale ty schmidty by tomu fakt prděli!Ale ty jsou bezvadný asi na každým autě
  10. Dělali bordel jako všude,doma si to nedovolí.Prostě hulákají jako opice,ve tři ráno když už ve stanovém městečku chce většina spát,aby ráno byli brzo vzhůru,začnou troubit,hulákat a blikat dálkama,točit motory do omezovače....prostě banda buzerantů.Jen se divím že nenapadlo někdoho z těch vymytých mozků sednout do auta a někoho přejet,nebylo by to poprvé Když se neumějí chovat,ať si jsou doma,myslím že nejsem jediný komu by tam nechyběli....ale už je to jedno,příště jim poletí hever do okna:D Je to jen můj pocit,já osobně jsem na poláky kvůli jejich chování vysazenej....
  11. Můžu říct že na živo je to úplně jiný auto než na fotkách!100x hezčí
  12. Díky,je to docela vidět,ale nárazník se bude zahlazovat,tak že mě to teď nějak extra netrápí Ale díky:super
  13. A po uložení ke spánku...jen doufám že to nebudu muset v brzské době opakovat:bacha
  14. Tady už po ....... no,lakování se mi psát nechce,tak po posprayování
  15. Tady po dokejdování a před přípravou na plnič
  16. tady po lehkém zabroušení hnusné kejdy
  17. Tady první vrstva té hnusné kejdy:D
  18. Tak jsem nakonec nevydržel koukat se na tu Hrošimu a alespoň trochu jsem to musel dát dohromady.Na nárazníku je to pořát vidět,čelo taky není úplně ideální,ale holt sprayem se to prostě neuleje:nevim Ale pořát lepší než odražená barva a díra v čelu;)
  19. Ohledně těch 2,5 TDI,ty motory nejsou špatné,ale jen v případě silné verze (132kw) co se dává do Audi A4,6,8...a né 150PS žrouta co má s passatem docela dost práce
  20. No,a co jako?Jestli to bylo na mě
  21. Zatím ne,není na to čas:rollAž příští tejden,teď to jen tak pošolichám a pořádně to bude až po dovolený
  22. Díky:D
  23. Alpine je všeobecně dobrá značka!Kvalita!
  24. Přesně tak,je to o vkusu,ale člověk kterej chce opravdu postavit v autě kvalitnější audio na poslech,na vzhled prostě nekouká.Já koupil Clariona,taky se mi nějak extra nelíbí,ale přesvědčil mě kvalitou zvuku a možností nastavení parametrů zvuku na rádiu.Příště opět Clarion nebo Pioneer,ale už o dost lepší řadu než mám teď Jiný značky už prostě nee:bojim
  25. Díky:D
×
×
  • Vytvořit...