Kamrád si teď koupil Audi Allroad 2,5 Tdi Quattro 132kw rok 2001,je to opravdu pěkná kárka! Motor má najeto poctivých 175000km a je to z čr a po prvním majiteli s jasnou a zdokumentovanou minulostí včetně faktur,servisováno pouze v origo servisu a šlape jako švícary,nikde nic neklepe,nevrže,vevniř je ticho jak v kostele,motor neikde neprosává....opravdu pěkný kup,cena byla taky příjemná,ale tu neprozradím:D Když bych se teď rozhodoval co koupit tak kolem cca 200-230 tisíc tak by byla A6 Avant s tímto motorem asi jasná volba;)