Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Snad jo:D Myslím že i tvou 406ku nepřehlédnu;)
  2. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    To jsme na tom stejně Ale tak podle aut se poznáme,já přijedu s Kubou stejně,nás poznáš snadno a přijede i Male Frog...až uvidíš kolonu minimálně dvou Peugeotů (já a Kuba) a vínového golfu IV na 17\" Brockách tak jsme tam:D
  3. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Dobře;) Stejně se tam tak i tak nejspíš potkáme;)
  4. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Jaký sraz máš na mysli?Sraz před areálem nebo na cestu do Brna:D Od nás vyjíždíme cca +- v 7 a areál je otevřený od 9:00,tak že tam budem na čas nebo možná o chlup dřív
  5. Docela by se to tu taky hodilo:D
  6. 309GT

    virtual tuning

    Jutak82 : Jestli můžu za sebe,tak jednoznačně nedávej to tam;) Je to přežitek a myslím že na breaku to nebude hezký
  7. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    To jo,už je to jen pár dnů
  8. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

  9. Na mě ty prahy taky působí docela divoce,ale je to tvoje auto a je hlavní aby se líbilo tobě Jinak to je dobrý Foto dvounohého hlídače auta nemáš?
  10. 309GT

    Dali by jste tolik?

    Byl jsem minulej tejden za kamarádem co dělá v Peugeotu a na dílně dělal zrovna 407 Coupé a prej to je 3,0 HDi a má to dvě turba:o Ale výkon nic moc,Peugeot prej dosud nedokázal udělat manuální převodovku na ten motor tak že to je jen na automatech:bojim (mimochodem ho zrovna měnil:D)Ale může to jezdit solidně
    • 40
  11. 309GT

    aktuálně o všem

    Ty vole,tak pěknou policajtku jsem ještě neviděl! S takovou bych asi o pokutě nesmlouval:D Ale pěkný fotky,ta Lancia je peckovní
  12. 309GT

    V-Power Racing

    Před nedavnem dávali v bedně srovnávací test těchto paliv.V-Power Racing a podobná co dělá například Avanti prý dokážou pozvednout výkon,ale né u atmosférických,nepříliš výkoných motorů ale u přeplňovaných motorů ale né nijak znatelně.Jak zde někdo psal,je to spíše placebo-efekt...ale tím že to natankuješ motoru neuškodíš,spíše naopak.Má to v sobě nějaké čistící složky,ale s nějakým nárůstem koní moc nepočítej;) Ten test dělali na VW Polo 1,4 a VW Golf TFSI:myslim
    • 26
  13. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Ne,je to jen na sobotu;)
  14. 309GT

    Lidskej nevkus

    Tohle je sada co má na autě Marty777 ale ten jí má ještě upravenou,má jinak prahy...a v laku je to hezký.To už mě víc práská do očí ta optika:bojim
  15. 309GT

    Další 106 GTI

    Paráda!Už se těším na foto na autě
  16. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Proč by jsi platil 2x? Ta akce je jen v sobotu:D:D Pouze 26,9 2009;)
  17. 309GT

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Tak leda udělat ten otvor a pak vzít plast,nahřívat a vytvarovat,zbrousit nalakovat a nalepit nějakým tepelně odolným kvalitním lepidlem....víc mě nenapadá
    • 17
  18. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Je tam někde ubytovna myslím....napič Creamsovi nebo Martymu,ty jedou o pár dnů dřív aby stihli přípravu,taky musí někde nocovat;)
  19. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak už můžeme pomalu škrtat dny z kalendáře:D Tento týden začnu pomalu opečovávat auto ať to tam nedělá ostudu:D
  20. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Vypadá to dobře:super Je to takový mohutnější oproti sérii;)
  21. 309GT

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Díky:D Jsem ze Světlé nad Sázavou,to je cca 15 km od Havlíčkova Brodu...Ty jsi taky z vysočiny? Jinak ten otvor musíš udělat malinko větší,aby pak výfuk nerezonoval o nárazník;)
    • 17
  22. 309GT

    Lidskej nevkus

    Tohle je úplně normální anglickej styl tuningu,je to jako španělskej.....
  23. 309GT

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Díky;) Nějak jsem nikde nenašel foto 207 sport,tak nevím jak vypadá zadní spojler:(
    • 17
  24. Myslíš cikány?
  25. 309GT

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Tak?
    • 17
×
×
  • Vytvořit...