Před nedavnem dávali v bedně srovnávací test těchto paliv.V-Power Racing a podobná co dělá například Avanti prý dokážou pozvednout výkon,ale né u atmosférických,nepříliš výkoných motorů ale u přeplňovaných motorů ale né nijak znatelně.Jak zde někdo psal,je to spíše placebo-efekt...ale tím že to natankuješ motoru neuškodíš,spíše naopak.Má to v sobě nějaké čistící složky,ale s nějakým nárůstem koní moc nepočítej;) Ten test dělali na VW Polo 1,4 a VW Golf TFSI:myslim