Pomooooc ... celu diskusiu som si podrobne precital a namotal som sa na to ... ale ked som chcel ist skusit dat dole tu ciapku z pravej packy tak som zistil ze sa to neda lebo je to vylisovane ako jeden kus. Da sa vymenit len prava packa alebo budem musiet kupit cely ten panel ? Mam 206 1.4 Hdi rocnik 2003 takze predpokladam ze by mi to malo fungovat.