Přejít na obsah

Majjco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

Vše od uživatele Majjco

  1. Ahoj KoNG ... a pre mna nejaku radu nemas ?
  2. No na 100 % je to jeden kus a neda sa to vylupnut. Viem to preto lebo pri pokuse o odstranenie som z toho kusok ulomil a musel som lepit. Rozmyslal som nad tym ze by som tu ciapocku odrezal ale neviem ci mi to pomoze ... neviem ci tam bude ta dierka kam by som strcil tu spajlu.
  3. Pomooooc ... celu diskusiu som si podrobne precital a namotal som sa na to ... ale ked som chcel ist skusit dat dole tu ciapku z pravej packy tak som zistil ze sa to neda lebo je to vylisovane ako jeden kus. Da sa vymenit len prava packa alebo budem musiet kupit cely ten panel ? Mam 206 1.4 Hdi rocnik 2003 takze predpokladam ze by mi to malo fungovat.
×
×
  • Vytvořit...