Zdravím přátelé.
Prosím všechny, kdo měl problém a vyřešil jej na svém Peugeotu.
Vozidlo: Peugeot 307 SW
RV: 2004
Motor: 1.6 HDI 80 KW
Přečtena fóra ve světě, Google, mechanici, přesto chyba nevyřešena, teď k chybě.
Pri sešlápnutí plynu nad 2800 ot. se spustí výstražná kontrolka společně s upozorněním Antipolution Fault.
Kontrolka zhasina po pár nastartování a zase se objevuje.
Vozidlo bylo na diagnostice a vyjely chyby : P0422 (maximální počet zrušených regenerací) a P0238 ( obvod snímače plnění A turbo kompresoru-vysoký signál)
Přes různé diagnostiky se nám nepovedlo udělat nucenou regeneraci, pokaždé chyba.
Čím to prosím může být způsobeno?
Navíc při začátku regenerace stoupá teplota viz obrázek nad 100 stupňů.
Při jízdě jsem si taky všiml, že teplota lítá nahoru a dolů, což není normální.
Dále k chybě P0238, zde může být více věcí, proto žádám o radu, na co se jako první podívat, zda se zde najde někdo, kdo to již řešil.
Na autě je výměněna vodní pumpa, rozvody, filtry, oleje, termostat, snímače teplot, snímač teploty chladící kapaliny a X různých další věci.
Děkuji předem všem za odpovědi a snad společně problém vyřešíme.