Přejít na obsah

L.U.K.A.S.S.S

Uživatel
  • Počet příspěvků

    65
  • Registrace

Vše od uživatele L.U.K.A.S.S.S

  1. Chladící kapalinu jsem tento rok dělal 2x jak měnili termostat. Možná 3x když zjišťovali, proč se prehriva. Problém je i před výměnou. Teď zrovna pojedu do servisu za známým, vymění termostat a koukne na diag na teploty.
  2. Mám OBDII diagnostiku a Torque aplikaci, ta čte údaje z řj. Teplota budíku je totožná s ukazetelem teploty na budíku Teď termostat měním, protože je špatný, zůstává pořád otevřený okruh. Pri zapnuté klime se Sahara točí, tak samo když je regenerace, ale když je teplota nad 100 tak se netočí vůbec. To je právě záhada. Každé normální auto, se chladí spuštěno saharou, pokud je teplota nad nějakou danou teplotou, u mě však nic.
  3. Dobrý den. Chtěl bych vyřešit po roce nevyřešitelný problém. Na fórech se řeší často, jak jsem zjistil, každý má však jiný problém, i já to zde řešil neúspěšně před rokem. Tím, že se blíží léto, bych to rád vyřešil jedna se o poslední problém na mém Peugeotu... Peugeot 307 SW 1.6 HDI, RV 2004 najeto 199K -Pri stání na místě, mi teplota stoupá přes 110 stupňů. -Pro stání v koloně teplota jde ještě výše. -Pri jízdě do kopce na 1 STUPEŇ, teplota roste opět přes 110 stupňů. -Za tu dobu jsem byl nejméně v 5 servisech a jedním auto elektrikářem, X kráte kontrolované diagnostikou. -Kazdy tvrdí, že nevidí problém, neboť přes diagnostiku lze na ventilátoru spustit každý stupeň. -Myslím, že se sama Sahara nezapne, když pustím klimu, Sahara jede a v těch kolonach mi trošku pomáhá. -Na autě za tu dobu bylo vyměněné co se teplot týče) -El. Jednotka ovládání ventilátoru ( náhrada 2 rezistoru na Sahaře za novější) -Snímač teploty vzduchu -Výměna chladiče -3x měněný termostat -kontrola čidel a snímačů.. Snad, se zde najde nějaký odborník, který by mě alespoň mohl přivézt k možnosti nápravy, jsem už zoufalý Přeci musí Sahara dokázat chladit a udržet teplotu alespoň na 90 stupních.. První fotka z léta, stání na místě, pokus o regeneraci přes diag, druhé foto v zimě v minus 10, po 5 minutách stání na místě Dnes jdu opět dávat jiný termostat..
  4. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Návod máš opravdu super, ale jak jsem psal, sám to dělat nebudu, budu rád, jestli se najde někdo z Ostravy a okolí,klidně si dojedu někam dál, aby mi to dal dokupy.
  5. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    V pohodě, jasně že dá vydržet, ale bylo by to mnohem lepší, po noční s tempomatem. Je tady někdo v okolí Ostravy, šikovný s diagnostikou, kdo se v tom vyzná, ví co koupit a udělat, aby to bylo funkční? Děkuji
  6. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    2004 datum výroby. Jezdím denně 100 km do práce a zpět pouze po dálnici, proto bych si přál mít tempomat, ale nechci do toho dávat tisíce, teď jsem udělal audio, rádio, kameru atd.
  7. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    To sice ano, ale nechci kvůli tempomatu dávat X tisíc pryč, až tak důležité to není. Co vše bych proto potřeboval, abych ho tam měl? Děkuji.
  8. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Ano, to jsem pochopil. Myšleno tak, že bych byl rád aby se pouze připojila páčka a přes diag dodělalo. Tak se v tom hrabat nechci.
  9. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Škoda, pročetl jsem několikrát toto fórum a u pár lidí jsem četl, že i s mě 2ma dráty na brzde lze dodělat tempomat.
  10. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Tak, nafoceno, mám to tedy připravené na tempomat? Děkuji moc chlapi
  11. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Ok, jdu do auta kouknout na kabely, jak to tam mám. Dle toho koupím tedy packu bez memory, A povolovat limiter nebudu. Jdu odfotit kabely, nad tam mám vše na přípravu. Díky
  12. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Oki, děkuji, tak že zbývá jen zjistit jestli je kick nebo limit. Díky
  13. L.U.K.A.S.S.S

    Dodělání tempomatu

    Zdravíčko všem. Prosím, mohli by jste mi podle Vín najít, zda půjde povolit na diag tempomat, pokud ano, tak který typ koupit? Děkuji moc Peugeot 307 SW 1.6 HDI 2004 Vin: VF33E9HZC83575741
  14. No, právě jsem ty repro koupil za 2.500 Kč, tak že kupovat další se mi moc nechce, zesilovač taky do auta nechci. Je velký rozdíl, mezi zapojení výškaču přes kondík a vyhybku? Repro hrají dobře, mají dobré basy, akorát ten zadek bych chtěl, aby hrál jako předek
  15. Zdravím Párkrát jste mi zde pomohli vyřešit problémy, tak to zkusím znovu. Mám Peugeot 307 SW 1.6 HDI RV. 2004 Nove rádio Junsun v1 Repro předek: Komponentní Hertz K 165 plus výškové repro na tapecu Repro zadek: Koaxiální Hertz X 130 Prozatím vystříhané díry na MDF podložky a vytlumené přední dveře. Zjistil jsem, že mi zadní repro hraje tak o půlku potišeji, než přední repro, když v rádiu posunu zvuk na zadek, je to fakt potiché. Nevíte, zda to tak má originálně být, či může být někde problém? Poslední důležitá věc, zajímá mě, zda by bylo možné místo 13 cm repro v zadu, dát ty samé, co mám ve předu, 165 cm, s tím, že by se vystrihal více plech. Zkoušel to už někdo? Nebude problém, když budu mít 4x Komponentní repro? Na internetu je toho hodně, ale u 307 míčky jsem 165 tky v zadu ještě neviděl děkuji, všem.
  16. Si frajer, máš můj obdiv. Děkuji Ti za radu, vše funkční
  17. Děkuji moc, jdu na to, napíšu pak výsledek
  18. Koukám, opravdu tam mám zeleno žlutý drát. Kolega mi to měřil multimetrem a kostru našel v těch dvou šedých. Je tedy možné, že je kamera napojena na couvací světlo a minus napojeny na brzdové světlo a proto se mi vždy při sešlápnutí brzdy zapne hledání kamer v navigaci? Je možné, že kamera jede na dvou Plusech?
  19. Jdu to vyfotit hned, foto pošlu do 30 minut.
  20. Ano, měřeno správně. Opravdu 2x šedý drát je kostra. Zeleno žlutý tam ani nemam. Ta fotka koncovky je z 307 novějšího modelu. Mám 307 sw 2004 Dneska vyfotím kabely a pošlu je tady. Opravdu mám 2x šedý.
  21. Děkuji moc, kostru mám napájenou přímo na kostru, která vede do světla. Podle multimetru tam jsou 2 kostry, obě šedé barvy. Bude stačit, když se to připojí na tu druhou kostru, anebo, je jiné místo, kde bych to mohl ukostril? Moc děkuji, za čas a pomoc
  22. Zdravím, mám vše zapojené a vše je taky funkční ale mám jeden problém. Když zařadí zpátečku, kamera funguje, ale, při jízdě dopředu, když seslapnu jakkoliv brzdu, se mi v rádiu aktivuje jak kdyby parkování a začne to hledat kameru. (ztisi se rádio, zcerna obrazovka a ukazuje parkovací čáry.) Nevíte prosím, čím to může být? Děkuji moc.
  23. Zdravím všechny Peugeoťáky Prosím o radu při zapojení couvací kamery pro: Peugeot 307 SW 1.6 HDI 2004, rádio Junsun V1 pro 2G+32G Android 10 For PEUGEOT 307 sw a kamera zakoupená v spz Zajímá mě napájení, plus a minus jde na zpátečkové světlo, prosím, nevíte, jakou barvu drátu má zpatecka? Nemám u sebe zkoušečku. Druhá otázka, u video kabelu je u většině parkovacích kamer taky plus, což mi nejde do hlavy, když nápojim kameru na zpátečku a video kabel k navigaci, mělo by to být funkci i bez zapojeni plusu u video kabelu, je tak? Viz foto 2,3 Děkuji za rady
  24. No, teď už je pozdě na výměnu mechanika. Má rozebrány snad celý motor, přišel na to, že EGR ventil jednou otevře, jednou zase ne. Dle fóra, se to už řešilo a nevyresilo ani zaslepení egr. Tak že řešení opavy neexistuje.
    • 21
  25. Ahojky. AUTO je již v servise, nenašel se zedny špatný snimac, ani hadice, dnes mi mechanik volal, zda není auto nachipovane, údajně někde tlačí více vzduchu než má a blbne tím Egr. Da se nějak zjistí, zda je auto chiple? Prosím, co v tomto případě dělat, když to někde tlačí hodně vzduchu, nemáte zkušenost? Děkuji ( osobně jsem auto nechipoval)
    • 21
×
×
  • Vytvořit...