Egr ventil tam někde najdu nebo to nema? Když kouknete na fotku, ty šrouby u motoru jsou potečený od oleje ale pod autem kaluž nemívám. Motor postříkanej není, spíš jakoby to protíkalo zespodu.
Potřebuju poradit, mám Peugeot 106 r.v. 1996 diesel, má najeto 161000 a za posledních 14 dní auto ztratilo výkon, nejsem schopná s tím vyjet na 2ku docela malý kopec, na rovině jede max 75km a víc ani ťuk. Zabírá jen do půli plynu a dál nic. Z výfuku mi jde modročerný až černý dým a začal dobře žrát. Těsnění pod hlavou měněné minulý rok. Díky za rady