Přejít na obsah

hatapes

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele hatapes

  1. jo,to zni dobře a rád bych se na to kouknul, kdyby to šlo. Přece jen než začnu něco kuchat. Kam se můžu stavit? bydlíme naproti pošty v čelechovicích, tak dojedu kam bude třeba
  2. ahoj, taky bych ho bral. Jsem ze smržic, tak když tak pak bych na to kouknul i live.
×
×
  • Vytvořit...