Ahoj, koupil jsem Peugeota 5008, 1,6Hdi , 84Kw s robotizovanou převodovkou a potřeboval bych informace o výměně spojky. Už jsem vyměnil několik spojek ,i na robotických převodovkách ovšem na náklaďáku a tam stačí jen nakonfigurovat vypínací ložisko,jinak je vše stejné. Nevím tedy jestli se mám pustit i do výměny na "robotu" nebo to raději nechat na servisu. Prosím napište zkušenosti,popřípadě odkaz na schopné servisy.