Přejít na obsah

Manillka

Nováček
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Manillka

  1. Zdravím, koupila jsem peugeot 407 sw,r.v. 2005, už při jízdě domů začala svítit kontrolka ESP, pak při vypnutí motoru a opětovném nastartování auto nešlo nastartovat.Chytlo se vždy až napodruhé. Dobili jsme baterku, auto startovalo hned, druhý den zase až napodruhé.Snad to bude jen baterka a ne zhaviče nebo altík. Dále displej hlásí chybové hlášky, parkovacích světel, mlhovek, blinkrů, vše funguje, pouze u směrovek jaksi nefunguje zvuková signalizace.Poradí někdo co s tím? A ještě jeden dotaz, vy kdo jste měli "rozsypaný" displej, kupovali jste origo nový nebo to nemá cenu kvůli přehřívání a je lepší koupit nějaký uni, předpokládám ale, že ten nebude komunikovat s palubním pc. Díky.
  2. Zdravím, mám teď stejný problém, ale mě to dělají 5té dveře, respektive jen to okno, musím ho znovu zavřít a pak zamyká. Má někdo zkušenost co s tím? Díky.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...