Dobrý den. Potřebovala bych radu co s peugetem 406. Dojela jsem do Prahy, a když jsem chtěla odjet už jsem nenastartovala. Můj automechanik mi poradil napumpovat naftu u motoru takovým balonkem ale nic. Akorát jsem vybila baterii.nevíte co a tim Děkuji za rady. Kristyna