Přejít na obsah

Lubko1991

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele Lubko1991

  1. Zdravím Mám taky stejný problém .Včera odpoledne mi ve městě sla těžko zařadit dvojka sla ale dost těžko k večeru když jsem odvážel známí domů tam tam už zařadit nesla jedničku zaradim bez problémů dvojku vůbec takže jsem to hodil rovnou až na trojku . Taky mi jde spatačka . Co čtyři a pět vůbec nevím auto jsem neměl v požadovaný rychlostí aby jsem to vyzkoušel. Na místě mi to zařadit jde ale bez problémů. Prosím Vás co mám dělat . Co se týče motoru a podobných věcí jsem úplný trotl takže by to chtělo dobrej návod . Děkuji za odpovědi a pomoc
    • 12
×
×
  • Vytvořit...