Přejít na obsah

Lubko555

Uživatel
  • Počet příspěvků

    10
  • Registrace

Vše od uživatele Lubko555

  1. A dvovodom ze mi ide na tri moze mat stym nieco aj plyn lebo od kedy ide na 3 valce mi nechce prepnut na plyn ono to prepne ale hned zdochne auto...
    • 28
  2. A pocuj meral som s merakom 1,3,4 valec tak maju po 60Amerov alebo voltov nwm presne to.mi kolega elekyrikar meral... a 2valec mal iba 30... tiez uz pissem vsetko lebo nwm si uz rady
    • 28
  3. Tlaky som este nemeral skusim to zmerat nws kolko maju mat?
    • 28
  4. A nahodou tesnenie pod hlavou nemoze byt?
    • 28
  5. A nahodu nevies akej farby je ten pin 1 a pin 2 lebo ocilovane to je... ale tak neviem sa vtom vyznat ze ktory kabel.je ten pin 1,2 mam tam zlty zeleny modry a cierny je ta kocka..
    • 28
  6. A ak sa smiem spytat co je to pin 1 a pin 2
    • 28
  7. Mam ziarovkovu
    • 28
  8. Samo od seba to nejde z dna na den to prestalo ist...
    • 28
  9. Prave ze stale ide na 3 valce a zerie kvantum benzinu rampa je uplne nova sviecky tak isto... tak ja uz nwm co.moze byt chyba
    • 28
  10. Ako sa da vymenit ta kocka ?
    • 28
×
×
  • Vytvořit...