A pocuj meral som s merakom 1,3,4 valec tak maju po 60Amerov alebo voltov nwm presne to.mi kolega elekyrikar meral... a 2valec mal iba 30... tiez uz pissem vsetko lebo nwm si uz rady
A nahodu nevies akej farby je ten pin 1 a pin 2 lebo ocilovane to je... ale tak neviem sa vtom vyznat ze ktory kabel.je ten pin 1,2 mam tam zlty zeleny modry a cierny je ta kocka..