Měl jsem podobný problém. Způsobovala to sahara, která se rozběhla hned po spuštění klimatizace, a hlásila přehřátí motoru, i když to nebyla pravda.
Na vině byl předřený drátek, který mi objevili až v servisu a oprava vyšla na docela draze - 2000 Kč. Nevím ovšem kde byl a co ten drátek dělal. Teď je vše OK.
Dobrý den,
narazil jsem na Vaši diskuzi, a v té souvislosti mám také dotaz. Za kolik a kde se dá sehnat na P406 Hdi chladič klimatizace? Opravář mi tvrdí, že je to cca 5000 Kč, což se mi nezdá...
Děkuji, Gustav Szmek