Přejít na obsah

p.benne

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 407

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Bílina
  • Stát
    Česká republika

p.benne's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. p.benne

    Stahování zadních oken

    Zdravím všechny. Jsem tu nový a mám prosbu. Na 407 SW rv. 2005 nejdou vůbec zadní okna. Ani od řidiče , ani přímo na dveřích. Pojistky se zdají být dobré. Poradí nekdo co by to mohlo být? Popř. el schéma? Na konektoru ve dveřích řidiče jsem viděl 3 dráty , nestudoval jsem co na nich je a není. Stejně nevím co bych měl naměřit. Přední fungují normálně. Nezdá se mí , že by odešli oba motůrky. No hlavně jsem je nikdy nepoužíval - nebyl důvod. Tak ani nevím zda při koupi vůbec fungoval(vozidlo jsem kupoval z druhé ruky) Předem děkuji
×
×
  • Vytvořit...