Dobrý den, uz dlhsiu dobu mi svieti po nastartovani ihned passenger airbag deactivated a hned airbag fault, klucom to chcem prepnut no nic, aj nove som kupil to na prepinanie passenger on/off a stale nic pod sedackou som vsetko pozrel prestriekal a nic, bol burany vsetko vymenene vsetko fungovalo ale ked som dal menit rucnu brzdu lanko od tej doby, pyropatrony boli vystrelene pasy ale je tam odpor dal som tam aj novy myslim 2,2 ohm uz neviem vobec co to moze byt diagnostika pise trvala zavada vodicov airbag spolujazdcov prerusovany ale vobec neviem kde hladat co dat vacsi odpor na 2,7 ohm? klakson sem tam nefunguje.dik