caute ,nevie niekto poradit ,jedneho dna som zistil ze dvere na spolujazdcovej strane neidu otvorit ani zvonku ani zdnu,motorcek pocut vrcat ale dvere sa neotvoria dalsie 3 dvere funguju ,ako by sa dalo dostat k zamku alebo otvorit ich nejakym sposobom
[upravil dne 30.7.2007 miros]
[upravil dne 30.7.2007 miros]