Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. píšu možná
  2. dva kominy vzadu sou v serii , ale možná natřu ty Bremba...
  3. no no co je na tom divného
  4. nene zustane serie, jen jak sem psal na jaroleto new alu kola at mam dve sady a krom jedne krabičky v aute se nic nezmeni.
  5. driv jak v sobotu se k foceni nedostanu, ted dostane prvni servis a jeste nemam přihlašeno.
  6. Pe.Tr

    Koncovka výfuku

    ...no právě ...
    • 6
  7. diky diky, tepee nebude, neuspokojila mě nabídka výbavy a barvy vozu , navíc tohle je jinde i cenově
  8. Pe.Tr

    Proč jste si vybrali právě 406 ?

    MjSytic: nelži
    • 22
  9. Pe.Tr

    Dotaz k středové konzoli

    aktualně je za 5 , mě jde spíš jestli to k něčemuje, pač už bych do toho mohl raději dát ten velky odkladací box co je v Parter tepee , ten vyjde na cca 4litry ale je velmi užitečný.
    • 14
  10. Pe.Tr

    Olej do převodovky 206

    pokud si z P5 tak ve stodulkach u peugeota
    • 13
  11. Pe.Tr

    rádio v 406

    • 7
  12. Pe.Tr

    airbag

    v kunovicich lion car
    • 15
  13. Pe.Tr

    airbag

    nene stim to souvislost urcite nema
    • 15
  14. Pe.Tr

    rádio v 406

    ty jeste nemas multiplexni rozvod tzn že to bsi neumožni
    • 7
  15. Pe.Tr

    airbag

    kazda automobilka ma chybne kousky, ,taky je dulezite pri koupi auta mit otevrene oči
    • 15
  16. Pe.Tr

    spojka

    no zalezi v jakem je celkovem stavu, ja menil spojku,rozvody,brzdy,tlumice ,interier a je to furt mazel.
    • 11
  17. Pe.Tr

    airbag

    lidi toho nakecaj...
    • 15
  18. Pe.Tr

    airbag

    tam si taky moc nepomuzes , furt budes resit napravu a brzdy
    • 15
  19. Pe.Tr

    spojka

    urcite vymen i gufera na poloosach takze i + prevodovy oil
    • 11
  20. Pe.Tr

    airbag

    tak pak jedine diagnostika rekne co presne je ko, ale koukam ze mas 206 ,tam dost odchazeli krouzky airbagu na volante cca 1300
    • 15
  21. Pe.Tr

    rádio v 406

    mrkni na bsi ,pokud jimas . aby to slo mel bys mit oznaceni na stitku b2 a vyssi hod sem vin [upravil dne 1/11/09 Pe.Tr]
    • 7
  22. Pe.Tr

    airbag

    mrkni pod sedacku a zkus zahýbat s konektorama , je to chyba pyropasu
    • 15
  23. Pe.Tr

    rádio v 406

    zalezi na typu bsi, jestli to umi podporovat, jinak je to to jak píšeš
    • 7
  24. Pe.Tr

    Sviečky na Favorit

    Beru -levne ,kvalitne
    • 21
  25. je tam prerusovana cara, tzn ze zakaz predjizdeni by tam byt nemel
×
×
  • Vytvořit...