Konečně jsem se dostal k vyfocení rozpěry Dostala novou barvu, odstín něco jako slonová kost, takže asi tak, jako brzdiče
A jeden technický. Na přední nápravě vyměněno vše, co jsem popsal výše, vyměněno i uložení stabilizátoru, ale přesto se mi pořád něco ozývá. Jakoby klepnutí při akceleraci, nebo naopak při puštění plynového pedálu. Někdy i na nerovnostech. Co to ještě může být? Poloosa?