Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Lidskej vkus

    Taky jsem si v Rakousku jednoho vyfotil. Je to fakt úžesné autíčko Bez střechy...
  2. Andreww

    Lidskej nevkus

    A kde ve Valu máš dílnu? Že bych se přišel podívat, až bude jezdit maxinou
  3. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Obrázek je jen ilstrační. Vím, že je to imitace karbonu Tu šedou chci kvůli tomu, že mám šedý středový panel a vzor na sedačkách a tapecech. Vypadal by asi takto: opět ilustrace(made by malování)
  4. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Vyhlašuju malé hlasování o vzhledu volantu. Chci, aby vypadal zhruba jako na fotce. Boky budou z perforované černé kůže, takže se jedna o vrch a spodek. Mám vybranou šedou hladkou a šedé prošití. Druhá varianta je hladká černá a bílé, nebo šedé prošití. Co bude lepší?
  5. Andreww

    Genzerova 306ka

    Počet švů je mi jasný, to jsem si tam četl. Spíš mě zajímá to rozvržení. Já bych chtěl ty dva vrchní švy určitě blíž k sobě EDIT: Můžeš mi prosím změřit sílu tvéhu věnce? Dík [upravil dne 27/9/11 13:26 od Andreww]
  6. Andreww

    Genzerova 306ka

    Je to zvláštní, ale není to vůbec špatné Ad volant: Nechával sis na něm zesilovat věněc? Případně na kolik mm? A to rozdělení švů sis určil ty, nebo to udělali sami? Dík
  7. Mě přišlo přes Toptrans akvárko a bylo OK
    • 14
  8. Taky jsem rád, že tohle na klubu funguje A mám radost, že jsem mohl přispět svojí troškou do mlýna Když jsem v létě sháněl parkování v Bratislavě, taky jsem se spolehl na klub...a byla to správná volba
    • 17
  9. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    V pátek opraveno. Fotit jsem to ani nestíhal. Pan svářeč byl moc rychlý
  10. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    A co když povezu plný kufr nákupu? Jsem povinný dát lékarničku až nahoru?
  11. Pokud je motor zahřátý, sahara se po vypne až po schazení, nikoliv po vypnutí klíčku. Pokud byla baterka slabá, tak ji to holt vybilo
  12. Obchod zcela dokončen. Zboží i peníze předány Takže asi můžeme LOCK
    • 17
  13. Spojka v autě, peníze jdou ke godzilovi a s Qckem jsem tak nějak domluvený Takže tak... [upravil dne 23/9/11 12:49 od Andreww]
    • 17
  14. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Tak jsem to včera rozdělal. Silentblok celkem v háji, ale ještě by něco vydržel. Povolený nebyl, takže dotahovat nebylo třeba. Problém je ovšem v tom, že se nad tou spodní plovoucí maticí vylomil kus plechu Takže se celý silentblok kýval. Dnes to jdu vařit, tak to snad vyfotím.
  15. Na mém určitě ne Já neříkám, že učni musí být špatní, ale třeba já mám bratrance, který je vyučený automechanik, a ten je rád, že ví, jak vypadá auto Naštěstí už si dost věcí opravím sám
    • 18
  16. Tak sraz proběhl ve středu. Myslím, že jsem celkem fajn pokecali...jen Marcelova přítelkyně se asi moc nebavila [upravil dne 23/9/11 11:58 od Andreww]
    • 18
  17. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Ta guma už je v dost bídném stavu Uvidíme, snad to bude OK
  18. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    A můžu zase pomalu do montérek Včera jsem si přivezl olej, dnes jsem si objednal filtr, svíčky a všechny silentbloky na motor
  19. Andreww

    Co to je? Tak prej vážně hodiny

    Já jsem měl v první 306 1.4 z Belgie taky hodiny. Jinak 2x bag, el okna i šíbr a ... a to je asi vše
    • 28
  20. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jde to bez vyhození motoru jo?Silentbloky jsem našel v Kelly
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Bingo Už mě to nedalo, tak jsem chytl motor rukama a škubnul. Lupnutí se ozvalo od horního silentbloku. A je to přesně ten zvuk Ale aspoň mám nápravu v cajku Vyměnit preventivně všechny? Nebo jít postupně? Jdou vyměnit bez vyhození motoru? EDIT: Napřed zkusím dotáhnout, ale moc tomu nevěřím. [upravil dne 21/9/11 10:55 od Andreww]
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    I málo pravděpodobné je možné Čím víc nápadů, tím větší šance problém odstranit. Už mě to celkem štve
  23. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    kopr: Na ten silentblok pod převodovkou už jsem dostal jeden tip V pátek budu nejspíš měnit olej, tak jak pod tím budu vlezený, tak na to mrknu Dík za radu
  24. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Konečně jsem se dostal k vyfocení rozpěry Dostala novou barvu, odstín něco jako slonová kost, takže asi tak, jako brzdiče A jeden technický. Na přední nápravě vyměněno vše, co jsem popsal výše, vyměněno i uložení stabilizátoru, ale přesto se mi pořád něco ozývá. Jakoby klepnutí při akceleraci, nebo naopak při puštění plynového pedálu. Někdy i na nerovnostech. Co to ještě může být? Poloosa?
  25. Andreww

    Lidskej nevkus

    Lidé stále nepochopili, že polepování SPZ (RZ) je zakázáno Ale je to teda hnus, to se musí nechat
×
×
  • Vytvořit...